Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Profile Impresja - idealne wykończenie glazury

12 Maja 2015

Profile wykończeniowe często odgrywają decydującą rolę w zakresie finalnej estetyki wnętrz. Listwy z kolekcji Impresja, oprócz funkcji dekoracyjnej, ukrywają nierówności podłoża bądź płytek ceramicznych oraz chronią przez uszkodzeniem naroża z glazury.


Nowości w serii Impresja

Kolekcja Impresja należąca do firmy Effector to grupa profili dedykowanych wykończeniu różnych rodzajów inwestycji,  realizowanych z wykorzystaniem płytek ceramicznych. Nowy styl życia promujący praktyczne, nowoczesne rozwiązania powoduje obecność glazury zwłaszcza w obszarze kuchni, łazienek i salonów kąpielowych, często również ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń rekreacyjnych oraz gospodarczych (siłownie, sauny, pralnie, garaże itp.). Nowe listwy z serii Impresja – A 86, A87 oraz A88 - to naturalny rozwój oferty, wynik podążania za zmianami w estetyce i efekt dopasowania produktów firmy do bieżących trendów, obowiązujących w adaptacji wnętrz.

Informacje praktyczne

Nowe profile finalizują fragment ściany, wyłożonej płytkami ceramicznymi. Idealnie uzupełniają w tym zakresie dotychczasową ofertę produktów z tej serii – listwy krawędziowe, łączeniowe, najazdowe, schodowe oraz profile fugowe. Do tej pory w kolekcji Impresja nie było profili, które umożliwiają tak estetyczne - korespondujące z pozostałymi elementami serii - zakończenie. Nowości - A 86, A 87 i A 88 - wykonane są z aluminium anodowanego o długości 1 m, 2 m i 3 m, a różnią się od siebie jedynie wymiarami (8x8mm, 10x10mm oraz 12x12mm). Listwy dostępne są  w pięciu odcieniach: srebro, srebro – elektropoler, inox, inox szczotkowany i złoto.

Więcej informacji na  www.effector.com.pl


Zobacz prezentację EffectorGaleria:

powrót


Odwiedzono: 2189 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Maja 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u