Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Mała rzecz na wielkie wejście czyli furtka ma znaczenie!

16 Kwietnia 2013
Każdy, kto choć raz w życiu widział piękne ogrodzenie, odarte z estetyki poprzez jeden mały szczegół – niepasującą do niego furtkę – dobrze wie, jak duże ma ona znaczenie. Choć to tylko jeden metr z ogrodzenia, które tych metrów ma zazwyczaj kilkadziesiąt, może „już na wejściu” oszpecić całą posesję. Tymczasem furtka powinna być zwieńczeniem ogrodzeniowego dzieła. Ogrodzenie, uzupełnione furtką dopasowaną do systemu, staje się prawdziwą ozdobą posesji.

Właśnie dlatego, że wszystkie elementy tworzące ogrodzenie posesji powinny być spójne nie tylko pod względem technicznym, ale także estetycznym, firma Betafence oferuje kompletne systemy z paneli i siatki uzupełnione dedykowanymi słupami, akcesoriami, furtkami i bramami. Dzięki temu każdy element współgra z drugim, tworząc idealną całość. Aby furtki pasowały nie tylko do ogrodzenia, ale także „pasowały właścicielom” ich konstrukcja została niedawno zmodernizowana, aby były jeszcze bardziej wytrzymałe i nowoczesne.

Ogrodzenie z klasycznym zwieńczeniem
Klasyczne ogrodzenie z paneli Bekafor Classic powinno zostać zwieńczone furtką w tym samym stylu. Wówczas cały system będzie tworzył jedną spójną całość i dyskretnie, a jednocześnie skutecznie, ochroni Twoją posesję. Furtki Bekafor Classic, dedykowane panelom Bekafor Classic, dostępne są w kolorach paneli, dzięki czemu możesz je dopasować do swojego ogrodzenia także pod względem kolorystycznym, nawet wówczas, gdy zdecydujesz się na ogrodzenie w ponadczasowym antracycie. Wypełnione panelem Bekafor Classic i dopracowane pod każdym względem furtki idealnie pasują do całości ogrodzenia i zapewniają komfortowe użytkowanie. Podobnie jak panele, furtkę Bekafor Classic możesz wypełnić przesłonami z drewna naturalnego Bekafor Collfort lub Bekafor Nevada z tworzywa sztucznego, by zapewnić sobie większą prywatność i osłonić się przed spojrzeniami przechodniów.

Furtka Egidia dobra na wszystko
Uniwersalne wypełnienie bramy jednoskrzydłowej Egidia panelem Nylofor 3D lub palisadą sprawia, że furtka ta stanowi doskonałe uzupełnienie każdego systemu z siatki i paneli firmy Betafence. Doskonale komponuje się zarówno z wysokiej jakości siatką zgrzewaną Pantanet, jak i panelami Bekafor Classic. Solidna rama furtki wytrzyma wieloletnie intensywne użytkowanie, a nawet trzaskanie, którego trudno oduczyć zwłaszcza te bardziej niesforne dzieci. Dodatkowo furtka Egidia dostępna jest w dwóch szerokościach - 1m i 1,2 m.

Fortinet dla ogrodzeń z siatki
W szerokości większej niż standardowy metr dostępne są także jednoskrzydłowe furtki Fortinet. Ich sztywna rama wypełniona jest siatką zgrzewaną Fortinet, dlatego też idealnie komponują się z ogrodzeniami z siatki – wszystkimi systemami Pantanet, Resitor (siatka pleciona) i Fortinet. Furtki wyposażone są w wysokiej jakości zamek cylindryczny, a regulowane czarno-srebrne zawiasy ułatwiają precyzyjne ich ustawienie i dobrze komponują się z elegancką klamką. Dostępne są w kolorze zielonym, a niektóre typy także w kolorze czarnym.

Furtki możesz samodzielnie zamontować na ogrodzeniu dzięki instrukcjom zawartym na www.ogradzamy.pl (Zrób to sam) i na kanale betafencepolska na YouTube.

Furtki niebanalne
Dekoracyjne i fantazyjne systemy ogrodzeniowe wymagają równie dekoracyjnego zwieńczenia, by były prawdziwą ozdobą posesji. Dlatego niezwykle efektowny system Decofor uzupełnia furtka o tym samym dizajnie, w górnej części zakończona ozdobnym łukiem wypukłym z dekoracyjnymi rombami. To właśnie furtka stanowi w całości ogrodzenia kropkę nad dekoracyjnym „i”.

Zenturo – źródło inspiracji
Nie sposób przecież wyobrazić sobie tak niezwykłego ogrodzenia, jakim jest system Zenturo i Zenturo Super, z zupełnie zwyczajną furtką. Dlatego jego uzupełnienie stanowią furtki i bramy o tym samym dizajnie. Solidna rama bramy wypełniona jest panelem Zenturo, który swój oryginalny charakter zawdzięcza połączeniu różnych rozmiarów oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi. Podobnie jak panele, furtkę Zenturo możesz z łatwością spersonalizować wypełniając ją pikselami z tworzywa sztucznego lub taśmą stalową Perfo lub taśmą Flexo. Taśmę możesz przepleść przez wszystkie oczka siatki lub tylko np. co drugie, uzyskując nieco bardziej przezierne, ale wciąż wyjątkowo ozdobne ogrodzenie.
Wszystkie furtki firmy Betafence, podobnie jak systemy z paneli i siatek, powlekane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje wieloletnią odporność na korozję bez konieczności regularnej konserwacji i komfort użytkowania.

Więcej informacji o kompletnych systemach ogrodzeniowych firmy Betafence znajdziesz na stronach portalu eksperckiego www.ogradzamy.pl

Zobacz prezentację BetafenceGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3802 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Kwietnia 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u