Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Moda i komfort! Nowoczesna podłoga do łazienki!

17 Maja 2012
Łazienka jest pomieszczeniem, które wymaga niezwykle przemyślanej aranżacji. Materiały i urządzenia, które się w niej znajdują powinny podkreślać piękno wnętrza pokoju kąpielowego, a także służyć nam przez wiele lat. 

Ciepłe i relaksujące!   
Wiemy doskonale, że chłodne kafelki nie są najprzyjemniejsze dla ciała, a podkładane ręczniki, dywaniki potrafiły nieraz zepsuć design łazienki. Ale nie musi tak być! Podłogi wykonane z korka mają wysokie parametry izolacyjności akustycznej i termicznej. Trzymająca ciepło naturalna powierzchnia będzie niewątpliwie, bezpośrednio po wyjściu spod prysznica, przyjemnym doznaniem dla rozgrzanych stóp.
 
Bezpieczne i trwałe                          
Podłogi zabezpieczone są przed zużyciem powłoką z wysokiej jakości lakieru poliuretanowego lub winylu, dzięki którym powierzchnia jest niezwykle odporna na ścieranie i zarysowania. Z myślą o zastosowaniu podłogi korkowej w łazience, nakłada się na nią specjalną warstwę, która zwiększa ochronę przed dużą ilością wody. Dodatkowo, podłogi z korka przenoszą bardzo duże obciążenia. Pod wpływem nacisku mikrokomórki korka ulegają kompresji, a na powierzchni nie ma śladów wgłębień, czy załamań.
 
Przyjazne alergikom!                                                                                                                        
Podłogi korkowe Wicanders  Domu Korkowego są odporne na działanie grzybów i pleśni.  Nie przyciągają i nie pochłaniają kurzu. To doskonała propozycja dla alergików i astmatyków.

Korek jest materiałem niezwykle przyjaznym dla środowiska, co przysparza mu w ostatnich czasach popularności. Zaczyna być również doceniany przez dekoratorów wnętrz, którzy nie boją łączyć się go z surowym, nowoczesnym stylem. Wnętrze łazienki ma często chłodny charakter z powodu znajdujących się tu niezbędnych urządzeń sanitarnych oraz uniwersalnego standardu aranżacji. A przecież, pomieszczenie, w którym chodzimy boso, powinno być wypełnione ciepłem, jeszcze przed załączeniem gorącej wody. Eko materiał na powierzchni podłogi świetnie ogrzeje wnętrze i wprowadzi nas w komfortowy kojący nastrój.
Łatwe w pielęgnacji podłogi korkowe oferowane są w bogatej palecie naturalnych  i barwionych wzorów. Ciekawym rozwiązaniem dla wnętrza w jasnych tonacjach mogą być ciemniejsze wybarwienia podłóg np. Identity Tea z kolekcji Identity, czy eleganckie Slate Caffe z New Collection. Transparentna farba precyzyjnie uwypukla fakturę korka, pozostawiając naturalny efekt. Podłoga korkowa może być świetną alternatywą dla zimnych kafelków z kamienia.
 
www.wicanders.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 3214 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Maja 2012

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u