Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie

27 Listopada 2013
Organizowane w polskich miastach biegi uliczne to popularne wydarzenia, w których licznie biorą udział zarówno amatorzy, jak i doświadczeni biegacze. Uczestników łączy idea aktywnego spędzania wolnego czasu, sportowa rywalizacja i chęć zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przykładem imprezy o długiej, 21-letniej tradycji jest Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie, który wspiera knurowska firma AIB.

Międzynarodowy Bieg Uliczny na 10 km to impreza organizowana przez Amatorski Klub Biegacza  w Knurowie. W ramach wydarzenia odbywają się również Mistrzostwa Polski Górników. Ciekawa formuła Biegu sprawia, że co roku skupia on liczne grono uczestników i na dobre wpisał się w kalendarz sportowych imprez na Śląsku.

Tegoroczna, XXI edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego, połączona z XVIII Mistrzostwami Polski Górników, odbyła się jesienią. Wydarzenie wsparło liczne grono sponsorów, wśród których jest firma AIB z Knurowa, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych. – Bardzo ważne jest dla nas utrzymywanie dobrych relacji nie tylko z klientami i partnerami, ale również z pracownikami czy lokalną społecznością, z którą jesteśmy bardzo związani. Dlatego też staramy się ją wspierać poprzez różne formy pomocy – tłumaczy Maciej Ślączka, Prezes i jeden z założycieli AIB – Międzynarodowy Bieg Uliczny, organizowany przez Amatorski Klub Biegacza w Knurowie, to impreza, dzięki której promowane jest aktywne spędzanie wolnego czasu. To także znakomita forma rozrywki, a dla wielu młodych adeptów biegania, również dobry start do zawodowej kariery – dodaje Maciej Ślączka.

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego sklasyfikowanych zostało 381 biegaczy. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Knurowa – Adam Rams.

www.aibsc.com.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 1871 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Listopada 2013

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u