Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kostka Naturyt - niepowtarzalnie indywidualna

17 Czerwca 2014
To rekonstrukcja staromiejskich, wyślizganych bruków z naturalnych kamiennych złóż. Charakteryzuje się gładką, a jednocześnie wyobloną i wygładzoną powierzchnią, z różnorodnie ukształtowanymi, delikatnymi wgłębieniami. Dzięki nieregularnym krawędziom, również w obrębie tych samych formatów, sprawia wrażenie wyrzeźbionej przez czas, który jednak obszedł się z nią bardzo łaskawie.

Kostka Naturyt z kolekcji Bruk-Bet PRESTIGE to propozycja dla najbardziej reprezentacyjnych nawierzchni. Wytwarzana jest w wyjątkowej dla kostki brukowej technologii produkcji wet cast, dzięki czemu nadano jej niepowtarzalną formę, odcień i fakturę. Starannie dobrane barwy dodatkowo podkreślają naturalny wygląd poszczególnych elementów serii, a zestaw 5 propozycji kolorystycznych (kamienna szarość, piasek pustyni, krem prowansalski, karbon i brąz wrzosowiska) ułatwi wybór i dopasowanie koloru do wybranej aranżacji.

Niepowtarzalny charakter kostki Naturyt sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z klasyczną, jak i nowoczesną bryłą budynku, a wykorzystanie jej w ogrodowych ścieżkach i traktach dodaje otoczeniu naturalności i wdzięku.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 6 cm
Wymiary: 150x160 mm, 150x180 mm, 150x220 mm, 150x240 mm
Ilość na palecie: 11,52m²
Cena: kamienna szarość - 118 zł brutto/m², piasek pustyni, krem prowansalski, karbon i brąz wrzosowiska – 138 zł brutto/m²

www.bruk-bet.pl


Zobacz prezentację BRUK-BET®Galeria:

powrót


Odwiedzono: 1744 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Czerwca 2014

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u