Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogród w barwach lata - kostki brukowe Carmino, Granito i Ideo firmy Polbruk

16 Czerwca 2011
Rozgrzana czerwień zachodzącego słońca, czy jasne beże piaszczystych plaż to barwy nieodparcie kojarzące się z letnim krajobrazem. To również widok, za którym tęsknimy w czasie zimowych miesięcy. Teraz, za sprawą kostek brukowych firmy Polbruk, ulotną magię wakacyjnych chwil będziemy mogli zatrzymać na dłużej. Melanżowe kolekcje Carmino, Ideo i Granito przeniosą nas w słoneczny świat, a nasz ogród przeobrażą w zaciszną oazę.

Barwne melanże

Tajemniczy ogród pełen barwnych roślin i krętych ścieżek to królestwo dziecięcych zabaw i miejsce odpoczynku dorosłych. Któż z nas nie lubi spacerować wśród kolorowych alejek lub relaksować się w wygodnym fotelu na słonecznym tarasie. Ten sielankowy klimat i malowniczy krajobraz możemy stworzyć na własnym podwórku przy pomocy kostek brukowych firmy Polbruk. Carmino, Granito i Ideo to kolekcje utrzymane w rustykalnym stylu i ciepłych, letnich odcieniach. Geometryczne kostki o gładkiej powierzchni dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – melanżach indiana i latte. Pierwszy z nich utrzymany został w pomarańczowo-czerwonej tonacji, przypominającej promienie zachodzącego słońca, drugi to z kolei mieszanka kremów, beżów i szarości. Dzięki temu przy pomocy kostek jednego koloru możemy stworzyć ciekawą, wielobarwną aranżację lub, łącząc ze sobą dwa odcienie, zbudować wzorzystą mozaikę. Polbruk Carmino, Granito i Ideo w wersji indiana, dzięki prostym kształtom i słonecznej kolorystyce, świetnie wpiszą się w rustykalne otoczenie i skomponują się z drewnianym domem, hamakiem i kolorowymi kwiatami. Stonowane latte to z kolei propozycja odpowiednia do nowoczesnych, modernistycznych budynków z jasną elewacją i ciemną stolarką.

Ogrodowa architektura

Melanżowe kolekcje firmy Polbruk to nie tylko feeria barw, ale również bogactwo kształtów i wymiarów. Polbruk Carmino to małe trapezowe kostki brukowe, dostępne w pięciu wymiarach. Kolekcja Polbruk Granito charakteryzuje się natomiast nieco większymi rozmiarami w czterech, różnych wersjach. Z kolei linia Polbruk Ideo, o formie regularnych prostokątów, składa się z ośmiu różnowymiarowych elementów. Szeroki wybór kostek ułatwia wyłożenie nawet niestandardowej nawierzchni, a z wykorzystaniem serii Polbruk Carmino zbudowanie krętych ścieżek, łuków i okręgów. Dzięki uniwersalnym kształtom i gładkiej powierzchni, można je również z powodzeniem wykorzystać do budowy schodków lub tarasów. Dodatkową zaletą kostek Granito, Carmino i Ideo firmy Polbruk jest ich sześciocentymetrowa grubość, dzięki której nawierzchnia jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Układać je więc można nie tylko na alejkach, ale również podjazdach do garażu. Dzięki temu na całej posesji możemy stworzyć spójną kompozycję, utrzymaną w tej samej kolorystyce.
Słoneczne, wakacyjne dni to chwile, do których wielu z nas wraca z rozrzewnieniem. Przy pomocy kostek brukowych Polbruk Carmino, Granito i Ideo ten malowniczy krajobraz, skąpany w ciepłych barwach, będziemy mogli przenieść na własną posesję i podziwiać przez cały rok.

Kostka Polbruk Carmino
Grubość : 6 cm
Wymiary: 7,3/5,3x9,1; 8,3/6,3x9,1; 9,3/7,3x9,1; 10,3/8,3x9,1; 11,3/9,3x9,1;
Ilość na palecie: 9,86 m2
Cena brutto: 67,65 zł

Kostka Polbruk Granito
Grubość : 6 cm
Wymiary: 9/10x16; 13/12x16; 16/17x16; 21/20x16;
Ilość na palecie : 11,21 m2
Cena brutto: 67,65 zł

Kostka Polbruk Ideo
Grubość : 6 cm
Wymiary: 19x16; 24x16; 29x16; 38x20; 20x12; 25x20; 26x12; 32x20;
Ilość na palecie : 11,88 m2
Cena brutto: 67,65 zł

www.polbruk.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 4458 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Czerwca 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u