Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowe odcienie listew wykończeniowych z kolekcji Queen

1 Października 2014
Kluczowe, a jednocześnie bardzo praktyczne zadanie listew przypodłogowych Queen polega na przysłonięciu szczeliny,  jaka powstaje pomiędzy ułożoną podłogą a ścianą. Dodatkowo jej zastosowanie umożliwia ukrycie pod profilem przewodów elektrycznych bądź telefonicznych. 

Listwy z kolekcji Queen doskonale współgrają z podłogą oraz podkreślają urodę i charakter całego wnętrza. Oferta obejmuje szeroką gamę kolorystyczną profili marki Effector, obecnie wzbogaconą o dwa nowe odcienie: czarny i szary dąb.  

Charakterystyka listew Queen

Profile z tej serii mają unikalną konstrukcję, wyjątkowe możliwości użytkowe i atrakcyjną paletę barw.  Pojemny, dwudzielny kanał sprawia, że z powodzeniem można w nim ukryć całe niezbędne okablowanie. Inne atuty tego profilu to komfortowy montaż oraz możliwość elastycznego dopasowania elementów do drobnych  nierówności ścian, czy też podłóg.Trwałość mocowania  listew z kolekcji Queen gwarantuje unikalna konstrukcja zatrzasków, zastrzeżona przez producenta  w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Szeroka paleta kolorystyki profili została przygotowana w oparciu o najnowsze trendy wyposażenia pomieszczeń oraz najpopularniejsze wzory podłóg warstwowych, paneli i parkietów. Listwa Queen wykonana z wysokiej jakości PCV ma 22 mm szerokości a jej wysokość wynosi 57 mm. Profile dostępne są  wraz z kompletem akcesoriów, do których należą: zakończenia, łączniki, narożniki wewnętrzne oraz narożniki zewnętrzne z elementem montażowym.

Zadania profili

Zadania listwy cokołowej Queen polegają na efektownym zakończeniu podłogi, podkreśleniu jej elegancji, a jednocześnie przykryciu szczeliny dylatacyjnej (wynoszącej od kilku do kilkunastu mm), jaka powstaje przy ścianie po ułożeniu podłogi. Kolejne, praktyczne funkcje profili to ukrycie przewodów elektrycznych, skuteczne zabezpieczenie ściany przed ubrudzeniem czy uszkodzeniem, o które nietrudno, zwłaszcza podczas wykonywania domowych porządków.

Nowe odcienie listew

Poszerzenie gamy listew kolekcji Queen o nowe odcienie to odpowiedź na ofertę producentów podłóg oraz oczekiwania inwestorów. Dąb czarny nazywany także dębem wędzonym to podłoga drewniana poddana specjalnej obróbce chemicznej lub panel drewnopodobny o tym odcieniu. Taka posadzka jest szczególnie popularna w ostatnich latach wśród zwolenników ciemnych  podłóg egzotycznych, takich jak np. wenge. Listwy Queen w kolorze dębu czarnego mogą być z powodzeniem wykorzystywane do wykańczania zarówno podłóg drewnianych jak i  drewnopodobnych, o bardzo ciemnym, niemal czarnym odcieniu. Dąb szary to kolejny nowy kolor  w ofercie  profili firmy Effector. To podłoga drewniana barwiona lub laminowana barwiona o wyraźnym szarym lub srebrzysto-szarym odcieniu. Kolor jest tym ciekawszy, że w zależności od rodzaju i kąta padania światła – jego barwa może się nieco zmieniać.

www.effector.com.pl


Zobacz prezentację EffectorGaleria:

powrót


Odwiedzono: 2298 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Października 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u