Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowe oprawy spotowe. Poznajcie kolekcja PILLS

18 Czerwca 2021
Najnowsza propozycja Nowodvorski Lighting dla zwolenników opraw spotowych to powiew świeżego designu w ofercie plafonów i kinkietów z wymiennym źródłem światła. Lampy z kolekcji PILLS są minimalistyczne i dyskretne, dzięki czemu znakomicie wpisują się w estetykę stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego.

 

PILLS to spójna i w przemyślany sposób zaprojektowana kolekcja. W jej skład wchodzą zarówno plafony pełniące funkcję oświetlenia centralnego, jak i kinkiety ścienne, których zadaniem jest doświetlenie przestrzeni w wybranych miejscach. Oprawy utrzymane są w kolorystyce czarnej i białej, co umożliwia tworzenie wielu kreatywnych zestawień – zarówno w obrębie całego domu lub mieszkania, jak i w poszczególnych pomieszczeniach. Jak wskazuje nazwa, lampy PILLS wyglądem przypominają pastylki, stanowiąc ciekawy i oryginalny akcent aranżacyjny. Szeroki wybór opraw z różną ilością źródeł światła zapewnia doskonałe oświetlenie wnętrz o zróżnicowanych wielkościach. Dostępność serii w dwóch uniwersalnych kolorach sprawia, że oprawy te mają wiele praktycznych zastosowań. Bardzo dobrze będą wyglądać w korytarzu, pokoju nastolatka, kuchni czy salonie. 

Lampy PILLS zapewniają możliwość uzyskania dużej ilości światła – bez problemu można samodzielnie skomponować zestawienie dostosowane do metrażu, funkcji pomieszczenia oraz potrzeb domowników. Do wyboru są plafony z jednym, dwoma, trzema lub pięcioma źródłami światła. Na uwagę zasługuje fakt, że źródła światła we wszystkich lampach PILLS są wymienne, a kompatybilne żarówki Gx53 znajdują się w stałej ofercie Nowodvorski Lighting. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na żarówki GX53 w dwóch temperaturach barwowych: 3000K oraz 4000K. Kinkiety i plafony to stylowa alternatywa dla lamp wiszących. Najnowsza kolekcja Nowodvorski Lighting umożliwia tworzenie autorskich i ponadczasowych aranżacji, dostosowanych do stylu życia użytkowników.
Cena: od 99 zł bruttoGaleria:

powrót


Odwiedzono: 450 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Czerwca 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u