Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowe profile w kolekcji Queen

17 Listopada 2015
W ofercie firmy Effector seria Queen zajmuje wyjątkowe miejsce.  Duże zainteresowanie towarzyszy tej  propozycji producenta od samego początku. Oczekiwania inwestorów poszukujących eleganckich, a zarazem praktycznych profili cokołowych są zaspokajane przez coraz nowsze propozycje kolorystyczne listew tej serii. Od kilku lat seria Queen systematycznie poszerza ofertę o te propozycje, które najlepiej odpowiadają na  najnowsze trendy kolorystyczne w podłogach drewnianych oraz panelach.


Nowości w ofercie

Tej jesieni oferta kolekcji listew cokołowych powiększyła się o cztery pastelowe kolory: orzech włoski, dąb biały, cafe latte oraz świerk. Orzech włoski to charakterystyczna, wyrazista i urozmaicona listwa, podłogowa w tonacji od beżu aż po brąz. Podłoga w tej tonacji najbardziej  pasuje do wnętrz o gładkich i jednolitych ścianach oraz bezpretensjonalnym umeblowaniu. Dąb biały to podłoga i listwy o jasnej i ciepłej barwie, doskonale korespondującej z odcieniami ecru, beżu czy brązu, idealna do białych mebli, jak również do wnętrz o zdecydowanych i wyrazistych kolorach. Natomiast listwy w kolorze caffe latte pozwolą w pełni zaprezentować się podłodze o takiej barwie. Całość dobrze odnajdzie się na przykład w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym bądź skandynawskim. Z kolei listwy świerk nawiązują kolorystyką oraz do podłogi drewnianej lub panelowej, jasnej, ale urozmaiconej  ciemniejszym usłojeniem.  Każdy z debiutujących odcieni ma własny komplet akcesoriów: łącznik, zakończenia i narożniki – elementy umożliwiające naprawdę szybki i wygodny montaż.

Kilkadziesiąt odcieni i faktur drewna

Dziś seria Queen to blisko 40 odcieni drewna doskonale odzwierciedlających barwę i usłojenie wielu podłóg. Tak szeroka gama kolorystyczna powoduje, że można wśród tych listew znaleźć takie, które będą stanowiły idealnie uzupełnienie wybranej podłogi.Cała kolekcja obejmuje bogatą paletę barw: od jasnych odcieni jesionu czy świerka, poprzez wybór wielu zróżnicowanych odcieni dębu czy buka, aż po gatunki egzotyczne, takie jak wenge, teak czy mahoń.

Zastosowanie kolekcji Queen

Listwy przypodłogowe Queen  stanowią subtelne wykończenie podłogi oraz przysłaniają szczelinę dylatacyjną pomiędzy podłogą a ścianą. Profile należące do serii Queen są wyposażone w  dwudzielny kanał który sprawia, że można w nim ukryć przewody. Równie ważną zaletą kolekcji jest komfortowy i szybki montaż oraz elastyczne dopasowanie listew do drobnych  nierówności na ścianie czy podłodze, a w konsekwencji ich ukrycie. Trwałość mocowania  listew z kolekcji Queen gwarantuje unikalna konstrukcja zatrzasków, która została zastrzeżona przez producenta w Urzędzie Patentowym.  Listwy Queen są wykonane z wysokiej jakości PCV,  mają 22 mm szerokości oraz 57 mm wysokości. Wszystkie profile z tej serii są dostępne wraz z kompletem akcesoriów, do których należą: zakończenia, łączniki oraz narożniki wewnętrzne i zewnętrzne.

Więcej przeczytasz na www.effector.com.pl


Zobacz prezentację EffectorGaleria:

powrót


Odwiedzono: 2320 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Listopada 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u