Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowoczesna odsłona klasyki

9 Listopada 2016
Najnowsze trendy wnętrzarskie coraz częściej czerpią inspirację z połączenia "starego" z "nowym". Zgodnie z takim założeniem powstały lampy wiszące z kolekcji STONE marki Nowodvorski Ligthing, stanowiące kompozycję nowoczesnego materiału i klasycznego kształtu. 
 

Seria oświetleniowa STONE marki Nowodvorski Lighting składa się z lamp wiszących dostępnych w czterech wariantach kolorystycznych. Oparte są one na minimalistycznej formie prostokąta o wymiarach 119x11cm. Wyjątek stanowi model STONE TRAVERTINE GRAY, który charakteryzuje się nieregularnym kształtem. Atutem kolekcji STONE jest fakt, iż wykorzystano w niej źródło światła typu T5, pozwalające na jego równomierne rozproszenie. Ponadto oświetlenie z serii STONE wykonane zostało z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest łatwe do utrzymania czystości. 
 
Lampy STONE marki Nowodvorski Lighting to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają uniwersalnego oświetlenia o prostym kształcie, oprawionego atrakcyjną barwą oraz fakturą. Znajdą one zastosowanie zarówno w eleganckim salonie, jak i nad kuchennym stołem, idealnie komponując się z jasnymi barwami ścian. 
 
LAMPY STONE MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:
 
STONE MOSAIC WHITE
 
Cena detaliczna: 420,66 zł brutto
 
STONE MOSAIC GRAY
 
Cena detaliczna: 463,71 zł brutto
 
STONE GRAY
 
Cena detaliczna:463,71 zł brutto
 
STONE  TRAVERTINE GRAY
 
Cena detaliczna: 420,66 zł bruttoGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1063 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Listopada 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u