Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowoczesne rozwiązania ułatwiające sprzątanie

20 Lutego 2013
Kto z nas nie ucieszyłby się z pomocy w sprzątaniu. Teraz codzienne porządki domowe mogą być łatwiejsze. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania możemy zaoszczędzić czas i energię. Agito.pl podpowiada z jakich urządzeń warto skorzystać dbając o porządek w naszym domu.

Robot pomagający w sprzątaniu
Czasy kiedy trzeba było chodzić po całym domu z ciężkim odkurzaczem powoli odchodzą w niepamięć. Nowoczesne sprzęty są wyposażone w system omijania przeszkód oraz czujniki chroniące przed upadkiem. Niektóre modele posiadają również dwie ściany wirtualne. Technologia ta umożliwia ograniczenie pracy odkurzacza samobieżnego tylko do jednego pokoju. Urządzenie można zaprogramować w taki sposób, aby omijało niektóre pomieszczenia. Czujniki umieszczone w zderzaku dają pewność, że meble i inne cenne przedmioty nie zostaną uszkodzone przez przypadkowe obicia.
Najnowsze modele odkurzaczy samobieżnych można specjalnie zaprogramować i wgrać harmonogram pracy na cały tydzień. Co więcej, niektóre z nich posiadają również funkcję automatycznego powrotu do stacji ładującej.

Przykładowe modele odkurzaczy samobieżnych w Agito.pl:

Odkurzacz iRobot Roomba 660
Cena w Agito.pl – 1778 PLN
Odkurzacz iRobot Roomba 564 Pet
Cena w Agito.pl – 1594 PLN
Sprzęt przeznaczony dla właścicieli czworonogów, niemogących uporać się z nadmierną ilością sierści na podłogach i meblach

Parą usuń brud
Jak pozbyć się bakterii i zarazków z naszej podłogi bez użycia środków chemicznych? Wystarczy sięgnąć po mop parowy. Najpierw napełniamy urządzenie wodą.  Następnie specjalny system zamontowany wewnątrz mopa wytwarza parę, która rozpuszcza  brud.  Uchylna głowica ułatwia użycie wokół mebli i w ciasnych przestrzeniach.
Nowoczesne modele gwarantują optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi, co zabezpiecza ją przed uszkodzeniem. Niektóre mopy parowe są gotowe do użycia w mniej niż 15 sekund!

Przykładowe modele mopów parowych w Agito.pl:

Mop parowy Black&Decker 1600W FSM1600
Cena w Agito.pl – 289 PLN

Mop parowy Ariete 4160 steam mop
Cena w Agito.pl – 259,90 PLN

www.agito.plGaleria:

powrót


Odwiedzono: 4249 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Lutego 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u