Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowoczesny design płaskiej dachówki

17 Lipca 2014
Największym atutem płaskich dachówek jest ich uniwersalność. Idealnie pasują do nowoczesnych budynków, a w starsze budowle potrafią tchnąć ożywczego ducha współczesności.

Płaska dachówka lubi proste formy architektoniczne. Jest idealnym rozwiązaniem dla dachów dwuspadowych, pozbawionych nadmiaru lukarn i wykuszy. Postmodernistyczny sznyt uwypukli szeroka gama kolorystyczna. Bynajmniej nie oznacza to, że płaską dachówką nie możemy pokryć starszego, remontowanego budynku. W tradycyjnych budowlach o rustykalnym charakterze doskonale sprawdzi się np. Reviva marki BRAAS. Jest to lekka, łatwa w montażu i bardzo trwała dachówka z szerokim asortymentem dachówek kształtowych.

Jednym z ciekawszych rozwiązań pozostają betonowe, płaskie dachówki Tegalit marki BRAAS. Wytwarzane z zastosowaniem nowoczesnej technologii Protegon, pokryte zostały pigmentami, które odbijają do 300% więcej promieniowania podczerwonego. Latem temperatura na spodzie dachówki potrafi być aż o 10 stopni niższa niż przy zastosowaniu tradycyjnych rozwiązań. Dodatkowo minimalistyczny, zgeometryzowany kształt, świetnie podkreśla nowoczesny design budynków. TegalitProtegon to nie tylko dachówki, ale także dachówki kształtowe oraz szereg akcesoriów składających się nakompletny system dachowy. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom mamy pewność, że nasz dach nie tylko estetycznie wygląda, ale także doskonale spełnia swoje funkcje i będzie nam służył przez lata.

Więcej informacji na temat specyfiki płaskich dachówek znajduje się w filmie. Aby go zobaczyć należy kliknąć tutaj.

Marka BRAAS, kierując się wrażliwością na potrzeby klienta, wprowadza od 30 czerwca trwającą do 29 sierpnia promocję na dachówki płaskie „Modny kształt 2014”. O rabaty należy pytać w punktach handlowych.Adresy dystrybutorów dostępne są na stronie http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.


Zobacz prezentację Monier BRAASGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1750 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Lipca 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u