Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

NOWOŚĆ! Wzorowe oświetlenie w pokoju ucznia

1 Września 2015
Przedstawiamy kolekcję lamp NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting
Początek roku szkolnego to doskonała okazja, by świeżym okiem spojrzeć na miejsce do nauki naszego dziecka. Choć bardzo ważny jest dostęp do naturalnego światła, to coraz krótsze dni sprawiają, iż lada dzień pociechy do zadań domowych zasiadać będą już po zmroku. W takim wypadku nieocenionym rozwianiem stanie się odpowiednio dopasowane oświetlenie. Kolekcje lamp biurkowych NASSAU LED oraz NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting w stylowy oraz funkcjonalny sposób dopełnią pokój naszego dziecka, dbając o jego wzrok, a także o doskonałe wyniki w nauce.
 

Jasność aranżu
Każdy z nas pamięta, jak trudno jest skupić się na odrobieniu zadań domowych, gdy wokół panują niesprzyjające ku temu warunki. Wykorzystując kolekcję prostych, lecz jednocześnie nowoczesnych lamp z kolekcji NASSAU LED i  NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting sprawimy, że nasze dziecko nie będzie miało tego typu zmartwień. Składająca się z pięciu odmiennych wersji kolorystycznych linia NASSAU LED z powodzeniem dopasuje się zarówno do pokoju chłopca (czarna, niebieska, srebrna), jak i dziewczynki (różowa, biała). W kolekcji NASSAU CLIP LED mamy natomiast do wyboru trzy modele zaopatrzone w funkcjonalny klips, który umożliwia solidne zamocowanie lampy do dowolnych płaszczyzn, takich jak półki oraz blat biurka. Dostępne są w trzech klasycznych odcieniach – białym, czarnym i srebrnym. W przypadku wszystkich modeli z linii NASSAU LED marki Nowodvorski Lighting wykorzystano źródło światła typu LED, które charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, pozwalają zaoszczędzić dużo energii oraz emitują przyjemne, białe światło, które ułatwia koncentrację podczas nauki. Dużym atutem jest także to, że nie nagrzewają się one podczas użytkowania i są bardziej ekologiczne, przez co stanowią zarówno praktyczne, jak i bezpieczne uzupełnienie biurka naszego dziecka. Także sam wygląd kolekcji NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting zasługuje na uwagę. Łagodne barwy, klasyczny kształt i wygodnie zamocowane włączniki sprawiają, że każda z wchodzących w jej skład lamp jest funkcjonalna i uniwersalna. Ruchoma nóżka pozwala natomiast precyzyjnie kontrolować kąt padania światła. Dzięki nim możemy także podnieść komfort pracy we własnym biurze, jak i zapewnić sobie odpowiedni oświetlenie do czytania podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów.
Dyskretne, estetyczne oraz bardzo praktyczne lampy z kolekcji NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting zamienią kącik do nauki naszego dziecka w małe biuro z prawdziwego zdarzenia, które pozwoli im skupić się na szkolnych obowiązkach, wprowadzając do ich pokoju nutę stylu i nowoczesności.
 
Kolekcja NASSAU LED marki NOWODVORSKI LIGHTING:
 
NASSAU LED BLACK
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna:  110,70 zł brutto
 
NASSAU LED SILVER
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 120,54 zł brutto
 
NASSAU LED WHITE
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto
 
NASSAU LED BLUE
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto
 
NASSAU LED PINK
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto
 
Kolekcja NASSAU CLIP LED marki NOWODVORSKI LIGHTING:
NASSAU CLIP BLACK LED
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 104,55 zł brutto
 
NASSAU CLIP SILVER LED
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto
 
NASSAU CLIP WHITE LED
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 104,55 zł brutto
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1408 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Września 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u