Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowość od Nowodvorski Lighting: oprawy HALO z efektem świecącej krawędzi

24 Czerwca 2021
Gama produktowa Nowodvorski Lighting poszerzyła się o nową kolekcję lamp wewnętrznych, stworzoną z myślą o miłośnikach skandynawskich i nowoczesnych wnętrz. HALO to natynkowe oprawy punktowe o unikalnej konstrukcji, pozwalającej na uzyskanie efektu świecącej krawędzi. 
 

Przy urządzaniu wnętrz ważna jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki przemyślanemu skomponowaniu mebli, tekstyliów i dodatków przestrzeń wygląda spójnie oraz zyskuje indywidualny charakter. Warto zadbać też o oświetlenie dodatkowe, jakie zapewniają lampy punktowe. Odpowiednio dobrane oprawy podkreślają aranżację poszczególnych stref w mieszkaniu i tworzą wyjątkową atmosferę, stanowiąc też istotny akcent dekoracyjny.

Kolekcja HALO od Nowodvorski Lighting obejmuje oprawy punktowe w kolorystyce klasycznej czerni oraz bieli. Ponadczasowy design doskonale współgra z oryginalnym efektem świecącej krawędzi, który pojawia się po włączeniu lampy. 
Oprawy mają 12,7 cm wysokości, co sprawia, że wyglądają subtelnie, nie zakłócając naturalnej harmonii we wnętrzu. Wymienne źródło światła (GU10 o mocy maksymalnej 10W) zapewnia doświetlenie przestrzeni.  Lampy te bardzo dobrze prezentują się zarówno montowane pojedynczo, jak i rozmieszczone w symetrycznych kompozycjach, np. w kąciku wypoczynkowym, nad kuchennym blatem czy w przedpokoju. To kolekcja dedykowana do wszystkich wnętrz, w których ważna jest harmonia 
i uporządkowanie przestrzeni. 
 

HALO to natynkowe oprawy punktowe o unikalnej konstrukcji, pozwalającej na uzyskanie efektu świecącej krawędzi. FOT. Nowodvorski Lighting
Cena brutto: 99 zł.

 
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 275 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Czerwca 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u