Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Oddychaj świeżym powietrzem. Skutecznie odzyskuj ciepło. Odkryj innowacyjne jednostki wentylacyjne STIEBEL ELTRON, które zapewniają świeże powietrze i niższe rachunki.

5 Stycznia 2022
Zakupy ONLINE, praca zdalna czy spotkania ze znajomymi – w domu wiele się dzieje. Dzięki centralnemu systemowi wentylacji STIEBEL ELTRON jesteś zawsze otoczony zdrowym, świeżym powietrzem i w pełni możesz cieszyć się każdą chwilą wypoczynku. 
 

Zmień światło swojej przyszłości na zielone 
Energie odnawialne wskazują, w jaki sposób będziemy zaopatrywać się w energię w przyszłości. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z używania indywidualnie generowanej energii odnawialnej. Producenci energii, politycy i społeczeństwo od dawna szukają sprawdzonych alternatyw dla źródeł kopalnych, ponieważ zanieczyszczają one klimat i stają się coraz rzadsze. Po prostu wykorzystaj ciepło słońca, powietrza, wody i ziemi i użyj je w swoim domu. Energie odnawialne wskazują, w jaki sposób będziemy zaopatrywać się w energię w przyszłości. 
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z używania indywidualnie generowanej energii odnawialnej. Jeżeli martwisz się o efektywność energetyczną swojego domu i być może chcesz to zmienić. Ogrzewanie jest największym pożeraczem energii: prawie 80% energii zużywa się na ogrzewanie i ciepłą wodę. Przemiana energii w twoim domu ma ogromny potencjał: ekonomiczny i ekologiczny.

Wymień powietrze w najwygodniejszy sposób
Decydując się na kontrolowaną wentylację pomieszczeń mieszkalnych, świeże powietrze będzie stałym elementem Twojego domu. Dzięki wentylacji Ty i Twoja rodzina nie będziecie wdychać stęchłego powietrza o wysokim stężeniu zanieczyszczeń. A wszystko to bez irytującego otwierania okna, które również wpuszcza hałas, kurz i pyłki. Urządzenia wentylacyjne są idealne, zwłaszcza w domach dobrze ocieplonych, ponieważ naturalna wymiana powietrza jest bardzo niska. Po zainstalowaniu możesz cieszyć się zdrowym powietrzem przez długi czas. 

Dobre powody, by odetchnąć w domu 
  • Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach 
  • Większy komfort życia dzięki automatycznej wentylacji bez czasochłonnej ręcznej wentylacji przez uchylanie okien
  • Energooszczędna wentylacja dzięki odzyskowi ciepła
Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb od STIEBEL ELTRON
Głęboki oddech jest dobry dla każdego. Aby miało to pozytywny wpływ na przyrodę i Twój dom, potrzebne jest świeże powietrze, które regularnie trafia do Twoich pomieszczeń. Skorzystaj urządzeń wentylacyjnych STIEBEL ELTRON, które zamieniają zużyte powietrze na nowe i sprawiają, 
że wentylacja okienna staje się zbyteczna. W ten sposób nie wypuszczasz ciepłego powietrza 
na zewnątrz przez otwarte okno i tym samym nie tracisz swoich pieniędzy. 
Dzięki centralnej wentylacji pojedyncza jednostka (rekuperator) dostarcza i odprowadza powietrze 
do/z wnętrza budynku za pomocą systemu wentylacji. Potrzebne do tego kanały wentylacyjne mogą być wpuszczone w ścianach betonowych lub podwieszanych sufitach, w podłogach lub umieszczone pod strychem - nawet na otwartej przestrzeni. Ta opcja jest szczególnie odpowiednia w przypadku nowych projektów i kompleksowych projektów modernizacyjnych. Jego główną zaletą jest równomierne dostarczanie świeżego powietrza w całym budynku. Energia odzyskana z powietrza wywiewanego może być wykorzystana do podgrzania powietrza nawiewanego. Efektywność i zdrowy tryb życia idą w parze.
W energooszczędnej, zdecentralizowanej wentylacji domowej rozróżnia się systemy z odzyskiem ciepła i bez: w zdecentralizowanych systemach z odzyskiem ciepła w ścianie zewnętrznej w każdym pomieszczeniu, które ma być wentylowane, instaluje się jedno urządzenie. Istnieją systemy z dwoma wentylatorami i odzyskiem ciepła, np. z krzyżowym przeciwprądowym wymiennikiem ciepła. Wybierając odpowiednie urządzenia, należy również zwrócić uwagę na możliwie najniższą emisję hałasu oraz dobre opcje czyszczenia i konserwacji. Wentylacja decentralna powinna być wyposażona w regulację poszczególnych wentylatorów, aby móc dostosować przepływ powietrza do zapotrzebowania. 

Budujesz lub modernizujesz swój dom? PAMIĘTAJ – możesz uzyskać dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Wentylacja z rekuperacją STIEBEL ELTRON, dowiedz się więcej: https://bit.ly/3GuXryN i WYBIERZ DOBRZE. 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 391 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 5 Stycznia 2022

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u