Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrodzenia Horizen - modne i bezpieczne

31 Sierpnia 2015
Poszukujesz atrakcyjnego ogrodzenia, odpowiadającego aktualnym trendom? Sięgnij po nowe produkty Betafence z linii Horizen.
 

 
Kompletny system

Mody w świecie ogrodzeń nie zmieniają się diametralnie, jednak co jakiś czas Klienci poszukują nowych rozwiązań, zapewniających efektowny wygląd, oryginalność, prywatność i bezpieczeństwo. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się ogrodzenia o horyzontalnym (czyli poziomym) rozmieszczeniu szczebli. 
 
Firma Betafence postanowiła odpowiedzieć na potrzebę rynku i zaprezentowała nowoczesny system ogrodzeniowy Horizen. W jego skład wchodzą panele, słupy, furtki, bramy dwuskrzydłowe oraz bramy przesuwne. Zostały one tak zaprojektowane, by stanowić kompletny, jednolity system.

Długoletnie piękno i bezpieczeństwo

System Horizen wyróżnia przede wszystkim design, który przykuwa wzrok i znacząco wyróżnia się na tle innych rozwiązań. Charakteryzuje się również wysokim stopniem zabezpieczenia posesji, za który odpowiadają ciasno rozmieszczone szczeble poziome, utrudniające przechodzenie przez panele i inne elementy ogrodzenia. Układ ten zapewnia także w dużym stopniu nieprzezierność, która znacząco zwiększa poczucie prywatności.
 
Wszystkie części systemu Horizen zostały wykonane z ocynkowanej stali, a następnie pokryte proszkiem poliestrowym. To doskonałe zabezpieczenie ogrodzenia, gwarantujące długoletnie użytkowanie.

Szeroki wybór

System ogrodzeniowy Horizen dostępny jest w wielu wersjach co sprawia, że każdy Klient znajdzie wśród nich model dla siebie. Betafence oferuje szeroką paletę kolorów standardowych: od stonowanego szarego po wyróżniający się biały. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia systemu w innej kolorystyce.
 
Do dyspozycji Klientów oddane są elementy w kilku standardowych wymiarach (inne dostępne na indywidualne zamówienie):
 
Panele – 2400 mm szerokości; 1085-1940 mm wysokości,
Furtki – 1215-1415 mm szerokości; 1085-1940 mm wysokości,
Bramy dwuskrzydłowe – 4190 - 4987 mm; 1085-1940 mm wysokości,
Bramy przesuwne – 4000-5000 mm szerokości; 1050-1905 mm wysokości.
Furtki można nabyć w opcji manualnej i z elektrozaczepem, z kolei bramy wjazdowe w wersji manualnej oraz przygotowanej pod automatykę. 

Łatwy montaż

Zaletą systemu Horizen jest łatwy i szybki montaż, uzyskany dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Panele łączy się ze słupami tylko w dwóch miejscach i to bez konieczności używania elektronarzędzi.
 
Do furtek i bram dwuskrzydłowych Horizen dołączone są słupy dystansowe, które umożliwiają łatwy montaż do muru lub wcześniej zabetonowanych słupów głównych bramy. 

System ogrodzeniowy Horizen to więc doskonały wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę użytkowania, lubią podążać za trendami i stawiają na poczucie bezpieczeństwa.
 Galeria:powrót


Odwiedzono: 4288 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Sierpnia 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u