Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrodzenia z kompozytu w stylu farmerskim

12 Lipca 2011
Plastivan Polska wprowadził na rynek nowy produkt z kompozytu drewnianego DuoFuse. Ogrodzenia ażurowe dedykowane są właścicielom gospodarstw wiejskich oraz agroturystycznych, a także wszystkim, którzy chcą uzyskać estetyczną aranżację terenów zielonych.

Co jest mocniejsze i bardziej wytrzymałe od drewna czy betonu? Odpowiedź jest prosta: kompozyt drewniany. Wykonane z mączki drewnianej oraz PVC produkty DuoFuse nie gniją, nie pęcznieją, nie pękają i nie rozwarstwiają się. Kolejnym zastosowaniem świetnie przyjętych przez rynek kompozytów Plastivanu są ogrodzenia ażurowe w stylu farmerskim. Dzięki swoim właściwościom sprawdzą się dobrze w trudnych warunkach - w kontakcie ze zwierzętami, z brudem oraz przy długotrwałym narażeniu na opady atmosferyczne, bądź słońce.
 
Mogą być użyte jako ogrodzenia łąk, ogrodów, ośrodków jeździeckich itp. – Ogrodzenia ażurowe nie wymagają specjalnych środków czyszczących ani konserwacji. Proces pojawiania się zacieków z wody, które mogą wystąpić przy wystawieniu płotu na działanie deszczu czy śniegu po pewnym czasie zatrzymuje się i zupełnie ustępuje – mówi Błażej Korzeniewski, doradca techniczny firmy Plastivan Polska. Powierzchnię ogrodzenia można z łatwością wyczyścić przy pomocy zwykłych, domowych środków lub wodą pod wysokim ciśnieniem (maksymalnie 80 barów).
 
Plastivan zadbał też o łatwy montaż nowego produktu. Ogrodzenia ażurowe możemy zamontować do słupka w czterech kierunkach dzięki profilowi u–kształtny. – Do zamocowania profili do słupka używamy wkrętów ze stali nierdzewnej. Dla utworzenia przestrzeni między deskami wstawiana jest specjalna przekładka dystansowa. Możemy uzyskać wysokość ogrodzenia do 180 cm – to zależy od tego, ilu desek użyjemy, oraz jaką zastosujemy pomiędzy nimi przerwę – mówi B. Korzeniewski z Plastivanu. Standardowa długość deski to 180 cm, może jednak zostać skrócona wedle naszych upodobań. Całość konstrukcji jest bardzo trwała – deski wzmocniono stalowym profilem, a słupek drewnianym rdzeniem. 10–letnia gwarancja Plastivanu obejmuje wszystkie właściwości mechaniczne oraz odporność na działanie owadów.
 
Ogrodzenia ażurowe są produktem ekologicznym, który w całości nadaje się do przetworzenia. Możemy wybierać spośród trzech kolorów: tropikalnego brązu, kamiennego szarego oraz grafitu.

Wymiary:
Deski wzmocnione stalowy profilem: 12 x 2,7 x 180 cm
Mały profil u – kształtny: 2,7 x 3,5 x 182 cm
Przekładka dystansowa: 2,7 x 3,5 x 180 cm
Słup kompozytowy wzmocniony drewnianym rdzeniem: 9 x 9 x 270 cm
Daszek słupka: 11 x 11 x 1,7 cm
 
www.plastivan.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 4649 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Lipca 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u