Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrodzenie drużynowe

15 Stycznia 2011
Aby podczas meczu mógł paść gol, zespół musi być dobry, zgrany i niezawodny. Tak samo jest z ogrodzeniem, aby dobrze chroniło musi być dopracowane i komplementarne. Dlatego do rodziny ogrodzeniowej Egidia dołączyły nowe panele palisadowe.


Panele palisadowe to coś, czego brakowało do pełnej drużyny Egidia – mówi Awa Kubisz z Betafence – teraz możemy powiedzieć, że ekipa jest pełna. Do tej pory bramy Egidia z wypełnieniem 3D stanowiły komplet z ogrodzeniem panelowym Nylofor 3D. Natomiast dla bram z wypełnieniem palisadowym brakowało paneli o podobnym kształcie. Nasi klienci czekali na ten rodzaj ogrodzenia, którego dużą zaletą jest prostota formy, pasująca do większości stylów architektonicznych. W swojskim klimacie wiejskim ogrodzenie palisadowe doskonale wtapia się w otoczenie nie przysłaniając zieleni, a w nowoczesnym budownictwie podkreśla surowy styl architektury budynku.
Panele wykonane są z ocynkowanych profili i dostępne w wysokościach od 1,2 m do 2,0 m, oraz w szerokościach 2,0 i 2,5 m. Mogą być usytuowane na słupach dowolne-go rodzaju: od zwykłych słupków metalowych po klinkierowy, brukowany czy betonowy – w zależności od gustu klienta. Całość ogrodzenia palisadowego dopełnia brama. Jaką wybierzemy, zależy od możliwości jakie mamy na działce. Na wąskich posesjach sprawdzi się brama skrzydłowa, zaś na działkach z krótkim podjazdem, doskonała będzie brama przesuwna, której skrzydło przesuwa się wzdłuż ogrodzenia.

Ale brama!

W zespole Egidia bramy przesuwne stanowią silną grupę, gdyż mają nowoczesną konstrukcję, optymalnie wyważoną pod względem sztywności i lekkości. Oznacza to dużą niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych przez długie lata. Za ruch skrzydła odpowiadają odporne na zużycie poliamidowe rolki zamontowane w podstawie, dzięki czemu brama działa płynnie i bezszelestnie. Bramy przesuwne z linii Egidia dostępne są w wersji ręcznej i automatycznej. W rodzinie Egidia wszystko ze sobą współgra i pasuje do siebie. Nawet akcesoria do-bierzemy w tym samym kolorze co ogrodzenie. Zieleń i antracyt to kolory podstawo-we, jeśli jednak wymarzymy sobie ogrodzenie w bieli – Betafence wykona nam je na zamówienie. To, jaka drużyna wygrywa podczas meczu, zależy od przewagi nad przeciwnikiem. Przewagą rodziny Egidia jest 10-cio letnia gwarancja na cały system ogrodzeniowy, dlatego produkty drużynowe są najchętniej wybierane przez naszych klientów – mówi Awa Kubisz.

www.betafence.pl

Zobacz prezentację BetafenceGaleria:
powrót


Odwiedzono: 4070 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u