Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze pomieszczeń Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze pomieszczeń

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30

kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON w Polsce

19 listopada 1991 roku zarejestrowano spółkę STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. Głównym celem powstania firmy była dystrybucja urządzeń grzewczych. Pojawienie się firmy na terenie kraju na początku lat 90. zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego, raczkującego rynku pomp ciepła. Niemiecki koncern niemalże od 100 lat specjalizuje się w produkcji ogrzewaczy wody oraz pomieszczeń. To właśnie te nowoczesne urządzenia pojawiły się w Polsce z rozpoczęciem działalności firmy STIEBEL ELTRON. Początkowe portfolio było również wzbogacone w kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt spod marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią. Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii, takie jak ziemia, woda i powietrze, dzięki czemu ogrzewanie staje się sprawniejsze oraz przyjazne dla środowiska. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zostały dwukrotnie wyróżnione złotym Laurem Konsumenta w latach 2008-2009, Grand Prix 2010 oraz wieloma międzynarodowymi wyróżnieniami za ponadczasowe wzornictwo. Pojawienie się na rynku tak wysoko zaawansowanych oraz nagradzanych urządzeń sprawiło, że dzisiaj możemy świętować 27-lecie sukcesów firmy STIEBEL ELTRON. Na fali nieustającego rozwoju oferta spółki została wzbogacona o kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Szeroka gama produktów pozwoliła firmie STIEBEL ELTRON na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.

Inwestycja na każdym poziomie

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych przez firmę STIEBEL ELTRON produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację. Działania te dwukrotnie zostały wyróżnione statuetką Złotego Instalatora dla Najlepszych w 2002 i 2005 roku. Firma STIEBEL ELTRON, podkreślając wysoką jakość swoich usług, utworzyła również jeden z najrzetelniejszych systemów serwisu gwarancyjnego na polskim rynku, którego koszty postępowania w całości leża po stronie producenta. Kolejnym przełomowym posunięciem było stworzenie panelu pomocy przy opracowaniu projektów technicznych, audytów oraz ekspertyz na potrzeby dużych inwestycji. STIEBEL ELTRON Polska posiada przedstawicieli w każdym z siedmiu regionów, którzy udzielają wszelkich niezbędnych informacji, przygotowują oferty handlowe, a następnie koordynują obsługę inwestycji.

Dzisiaj STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje swoim klientom szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Już od ponad 27 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom ponad 30 000 systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.  

Zapraszamy do siedziby głównej w Warszawie oraz do Pomorskiego Centrum Szkoleniowego w Gdańsku.
Więcej na www.stiebel-eltron.pl
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Kolektory słoneczne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

Ogrzewacz szybkonagrzewający CK 20 Premium


Ogrzewacz szybkonagrzewający CK 20 Premium – kompaktowa budowa i szybkie ogrzewanie dzięki dużej mocy. Dzięki wysokiej jakości stylistyce i dużej mocy grzewczej ogrzewacze szybkonagrzewające serii CK Premium doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, które muszą być szybko nagrzewane przez krótki czas. Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON są wyposażone w dmuchawę poprzeczną i należą do najcichszych w swojej klasie (Silent-Mode). Funkcje komfortowe wbudowanego regulatora, takie jak programator tygodniowy i wykrywanie otwartego okna podkreślają efektywność i wysokiej jakości wyposażenie urządzenia. 

► Detale 

Ogrzewacz szybkonagrzewający CK 20 Trend LCD


Ogrzewacz szybkonagrzewający CK 20 Trend LCD jest niedrogim rozwiązaniem, które ciepło wytwarza bezpośrednio. Do podłączenia wystarcza gniazdko elektryczne. Dzięki korzystnemu położeniu panelu obsługowego dostęp do regulacji temperatury jest bardzo wygodny. Ogrzewacz szybkonagrzewający CK 20 Trend LCD zmieści się nawet w najmniejszych wnękach. 

► Detale
Konwektor Duo CND


Konwektor ścienny Duo CND jest wyposażony w dwa zintegrowane systemy grzewcze do promieniowania cieplnego i konwekcji i zapewnia przyjemną i komfortową temperaturę pomieszczenia. Elegancja i purystyczna stylistyka konwektora ściennego komponuje się z każdym nowoczesnym otoczeniem.

Dzięki wykrywaniu obecności konwektor Duo automatycznie obniża temperaturę z chwilą opuszczenia pomieszczenia przez domowników. Również podczas wietrzenia z otwartym oknem ogrzewanie wyłącza się automatycznie. Za dokładną temperaturę komfortową odpowiedzialny jest wbudowany regulator, na którym można nastawić temperaturę, korzystając z programatora tygodniowego. 

► Detale
Konwektor wiszący CON 20 Premium


Konwektor wiszący CON 20 Premium w wyjątkowy sposób łączy w sobie funkcjonalność i walory estetyczne. Konwektor CON 20 Premium nie tylko roztacza przyjemne ciepło, lecz dzięki wysokiej jakości stylistyce wzbogaca wnętrze.

Programator tygodniowy w zintegrowanym regulatorze umożliwia regulację temperatury komfortowej z dokładnością do jednego stopnia – z programem na 7 dni, 5 dni, weekend lub spontanicznie po naciśnięciu przycisku przez czas od 10 do 120 minut. Podczas wietrzenia konwektor wiszący automatycznie się wyłącza.
► Detale
Konwektor wiszący CWM 500 P


Czasami zwyczajnie brakuje miejsca, również na ogrzewanie. Dlatego konwektor wiszący CWM o mocy 500 W jest wyjątkowo płaski. Mimo głębokości zaledwie 10 cm zapewnia on doskonały komfort cieplny. Konwektor CWM 500 P dyskretnie integruje się w pomieszczeniu i efektywnie oddaje do swojego otoczenia przyjemne ciepło. Funkcje komfortowe wbudowanego regulatora, takie jak programator tygodniowy, ochrona przed zamarzaniem i wykrywanie otwartego okna podkreślają efektywność i wysokiej jakości wyposażenie konwektora wiszącego. 

► Detale
Konwektor wiszący CWM 2500 P


Czasami zwyczajnie brakuje miejsca, również na ogrzewanie. Dlatego konwektor wiszący CWM o mocy 2500 W jest wyjątkowo płaski. Mimo głębokości zaledwie 10 cm zapewnia on doskonały komfort cieplny. Konwektor CWM 2500 P dyskretnie integruje się w pomieszczeniu i efektywnie oddaje do swojego otoczenia przyjemne ciepło. Funkcje komfortowe wbudowanego regulatora, takie jak programator tygodniowy, ochrona przed zamarzaniem i wykrywanie otwartego okna podkreślają efektywność i wysokiej jakości wyposażenie konwektora wiszącego. 

► Detale
Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl
powrót


Odwiedzono: 13868 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u