Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze pomieszczeń Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze pomieszczeń

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa

Infolinia tel. 22/ 395 67 16

kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl


                    STIEBEL ELTRON w Polsce od 30 lat!

Spółka STIEBEL ELTRON Polska rozpoczęła działalność w 1991 roku. Jej głównym celem była dystrybucja urządzeń grzewczych na terenie Polski. Pojawienie się tak renomowanej firmy na początku lat 90-tych zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego rynku ogrzewaczy wody i pomieszczeń, w produkcji których koncern STIEBEL ELTRON się specjalizuje.  Początkowa oferta była arównież wzbogacoe o kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. To najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności i  dbałości o ekologię.
 
Szeroka gama produktów o wysokiej jakości pozwala firmie STIEBEL ELTRON od ponad 30 lat na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w Polsce w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.
 


Więcej na www.stiebel-eltron.pl
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

Piec akumalacyjny SHL3500


Łatwy w adaptacji, a przy tym bardzo skuteczny: ten piec akumulacyjny ma wysokość tylko 49 cm, czyli łatwo można go zmieścić pod głębokim oknem. Czego brakuje w wysokości, urządzenie nadrabia wydłużoną formą. Gwarantuje to bardzo skuteczne ogrzewanie.Urządzenie odznacza się długą żywotnością, którą zawdzięcza zaawansowanym technologiom. Jedną z nich jest sitko przeciwkurzowe w kanale zasysania powietrza. Zapobiega ono zasysaniu do urządzenia cząstek unoszących się w powietrzu.

 
 

► Detale

Konwektor wiszący CON 20 Premium


Konwektor wiszący CON 20 Premium w wyjątkowy sposób łączy w sobie funkcjonalność i walory estetyczne. Konwektor CON 20 Premium nie tylko roztacza przyjemne ciepło, lecz dzięki wysokiej jakości stylistyce wzbogaca wnętrze.

Programator tygodniowy w zintegrowanym regulatorze umożliwia regulację temperatury komfortowej z dokładnością do jednego stopnia – z programem na 7 dni, 5 dni, weekend lub spontanicznie po naciśnięciu przycisku przez czas od 10 do 120 minut. Podczas wietrzenia konwektor wiszący automatycznie się wyłącza.
► Detale
Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl
powrót


Odwiedzono: 15427 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u