Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze pomieszczeń Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze pomieszczeń

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30
fax: 22/ 609 20 29

biuro@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON w Polsce

19 listopada 1991 roku zarejestrowano spółkę STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. Głównym celem powstania firmy była dystrybucja urządzeń grzewczych. Pojawienie się firmy na terenie kraju na początku lat 90. zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego, raczkującego rynku pomp ciepła. Niemiecki koncern niemalże od 100 lat specjalizuje się w produkcji ogrzewaczy wody oraz pomieszczeń. To właśnie te nowoczesne urządzenia pojawiły się w Polsce z rozpoczęciem działalności firmy STIEBEL ELTRON. Początkowe portfolio było również wzbogacone w kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt spod marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią. Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii, takie jak ziemia, woda i powietrze, dzięki czemu ogrzewanie staje się sprawniejsze oraz przyjazne dla środowiska. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zostały dwukrotnie wyróżnione złotym Laurem Konsumenta w latach 2008-2009, Grand Prix 2010 oraz wieloma międzynarodowymi wyróżnieniami za ponadczasowe wzornictwo. Pojawienie się na rynku tak wysoko zaawansowanych oraz nagradzanych urządzeń sprawiło, że dzisiaj możemy świętować 27-lecie sukcesów firmy STIEBEL ELTRON. Na fali nieustającego rozwoju oferta spółki została wzbogacona o kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Szeroka gama produktów pozwoliła firmie STIEBEL ELTRON na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.

Inwestycja na każdym poziomie

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych przez firmę STIEBEL ELTRON produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację. Działania te dwukrotnie zostały wyróżnione statuetką Złotego Instalatora dla Najlepszych w 2002 i 2005 roku. Firma STIEBEL ELTRON, podkreślając wysoką jakość swoich usług, utworzyła również jeden z najrzetelniejszych systemów serwisu gwarancyjnego na polskim rynku, którego koszty postępowania w całości leża po stronie producenta. Kolejnym przełomowym posunięciem było stworzenie panelu pomocy przy opracowaniu projektów technicznych, audytów oraz ekspertyz na potrzeby dużych inwestycji. STIEBEL ELTRON Polska posiada przedstawicieli w każdym z siedmiu regionów, którzy udzielają wszelkich niezbędnych informacji, przygotowują oferty handlowe, a następnie koordynują obsługę inwestycji.

Dzisiaj STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje swoim klientom szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Już od ponad 27 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom ponad 30 000 systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.  

Zapraszamy do siedziby głównej w Warszawie oraz do Pomorskiego Centrum Szkoleniowego w Gdańsku.
Więcej na www.stiebel-eltron.pl
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Kolektory słoneczne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

OGRZEWACZE POMIESZCZEŃ
Grupa małych urządzeń do bezpośredniego szybkiego lub przejściowego ogrzania różnych pomieszczeń, w zależności od ich funkcji oraz preferencji Użytkownika. Urządzenia można wykorzystywać wszędzie bez konieczności wykonywania skomplikowanych instalacji. Wystarczy podłączenie go gniazda elektrycznego.


CNR 100-200

Konwektor niskotemperaturowy z przyjemnym promieniowaniem i konwekcją ciepła. Idealny do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, łazienkach, przedpokoju lub w pomieszczeniach gospodarczych. Ciepło emitowane jest poprzez przedni panel obudowy urządzenia zapewniając przyjemne uczucie ciepła. Ciepło konwekcyjne w krótkim czasie podnosi temperaturę pomieszczenia do wartości wymaganej. W konwektor wbudowano termostat elektroniczny do regulacji temperatury w zakresie 10-30°C. W trybie ECO następuje obniżenie temperatury w nocy o 3,5°C. Konwektory ma tylko 12 cm głębokości, łącznie z uchwytem montażowym na ścianie.

Główne cechy:    
  • Komfortowe promieniowanie ciepła
  • Regulacja temperatury w zakresie 10-30°C
  • 3 warianty mocy
  • Tryb ECO

 
Zobacz wszystkie ogrzewacze pomieszczeń w ofercie Stiebel-Eltron >>CK 20 TREND

Ogrzewacz szybko nagrzewający CK 20 Trend jest niedrogim rozwiązaniem dostarczania i wykorzystania ciepła w różnych pomieszczeniach: szczególnie w łazienkach, ale również w pomieszczeniach gościnnych i innych jako ogrzewanie przejściowe lub uzupełniające. Do podłączenia wystarczy gniazdko elektryczne. Temperatura jest ustawiana bezstopniowo, za pomocą regulatora w zakresie 7- 35°C. Dzięki umieszczeniu pokrętła regulacji na górze obudowy, obsługa urządzenia jest wyjątkowo wygodna. CK 20 Trend posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Do ogrzewacza można w prosty sposób zamontować wieszak na ręczniki.Główne cechy:
  • Niewielkie gabaryty
  • Prosty montaż i obsługa
  • Bardzo szybkie nagrzewanie
  • Zakres temperatur: 7-35°C


Zobacz wszystkie ogrzewacze pomieszczeń w ofercie Stiebel-Eltron >>CFK 50

Ogrzewacz zabezpieczający przed zamarzaniem, przeznaczony do ogrzewania małych pomieszczeń np. WC, łazienek itp. Żądaną temperaturę można nastawiać bezstopniowo w zakresie 5-35°C. Wbudowany regulator temperatury wyłącza ogrzewanie w chwili osiągnięcia nastawionej temperatury. Praca w trybie ochrony przed zamarzaniem powoduje automatyczne włączenie się ogrzewacza w przypadku obniżenia się temperatury do granicy zamarzania.


Główne cechy:
  • Niewielkie gabaryty
  • Prosty montaż i obsługa
  • Zakres temperatur: 5-35°C
  • Metalowa obudowa z plastikowymi panelami bocznymiZobacz wszystkie ogrzewacze pomieszczeń w ofercie Stiebel-Eltron >>
powrót


Odwiedzono: 9037 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok

freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u