Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze wody Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze wody

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30
fax: 22/ 609 20 29

biuro@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl


Stiebel Eltron - komfortowa technika ma wiele stronSTIEBEL ELTRON to najwyższa niemiecka jakość w dziedzinie energooszczędnych systemów ogrzewania. Przedstawiamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, z którymi ogrzewanie jest skuteczne i ekologiczne. Dostarczamy pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewacze wody i pomieszczeń oraz zapewniamy kompleksową obsługę każdego klienta. Oferujemy pełen wybór urządzeń STIEBEL ELTRON, doradztwo i serwis.


Nowoczesna pompa ciepła to energooszczędne rozwiązanie w zakresie techniki systemowej. STIEBEL ELTRON proponuje również systemy wentylacji, fotowoltaikę, kolektory słoneczne i pompy ciepła, które producent połączył w nowoczesny system zapewniający komfortową obsługę i obniżenie kosztów eksploatacji. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań inspirowanych naturą. Z wykorzystaniem techniki STIEBEL ELTRON komfort i oszczędność są na wyciągnięcie ręki.
 Więcej na www.stiebel-eltron.pl
Koncern STIEBEL ELTRON zajmuje się komfortową Techniką Domową i Systemową od 1924. Dzisiaj, podobnie jak dawniej, tworzy produkty najwyższej jakości. Funkcjonalność łączy z nowatorską technologią i niezawodnością. Niekonwencjonalne myślenie i praktyczne wynalazki tworzą najważniejszy kapitał całego przedsiębiorstwa. Dzisiaj z tym samym entuzjazmem, co kiedyś, koncern inwestuje w rozwój technologii. Nieprzerwanie trwają prace nad optymalnymi rozwiązaniami produktów wprowadzanych do produkcji.

Dziś firma poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl


DHE Connect

Całkowicie elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. Dokładna żądana temperatura zagwarantowana jest poprzez elektroniczną regulację przepływu. Dobór temperatury poprzez wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe. Płynna, bezstopniowa regulacja temperatury w zakresie 20-60°C w odstępach co 0,5 °C. Bardzo łatwa obsługa, poprzez symbole graficzne funkcji na wyświetlaczu dotykowym. Wielkość i rozmieszczenie symboli funkcji można ustawić indywidualnie. Nadaje się do integracji z istniejącą siecią WLAN. Radio internetowe. Zintegrowane w urządzeniu głośniki i aplikacja pogodowa. Do 12 spersonalizowanych przycisków pamięci temperatury (funkcja pamięci). Programy prysznicowe Wellness , automatyka napełniania wanny, programy czasowe. DHE Connect posiada funkcje ECO, wskaźniki zużycia wody i energii, indywidualny programator. Do urządzenia jest dostępne zdalne sterowanie FFB umożliwiające wyeksponowanie w kuchni lub łazience samego panelu, co wpływa na estetykę w pomieszczeniu.

Główne cechy
 • Pełen komfort ciepłej wody
 • Pogoda, muzyka, radio, z indywidualnym programatorem
 • Graficzny wskaźnik zużycia wody i kosztów
 • Tryb ECO zapewniający szczególnie oszczędną eksploatację
 • Funkcje komfortu i bezpieczeństwa
 • W wersji podumywalkowej pokrywa i panel obsługowy obracane o 180°
 • Wybór mocy 18/21/24 w jednym modelu oraz model 27 kW

Zobacz wszystkie ogrzewacze wody w ofercie Stiebel-Eltron >>
 


DHE Touch
Całkowicie elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. Zawsze dokładna żądana temperatura zagwarantowana poprzez elektroniczną regulację przepływu. Dobór temperatury poprzez wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe. Płynna, bezstopniowa regulacja temperatury w zakresie 20-60°C w odstępach co 0,5°C. Bardzo łatwa obsługa, poprzez symbole graficzne funkcji, na wyświetlaczu dotykowym. Wielkość i rozmieszczenie symboli funkcji można ustawić indywidualnie. Do 12 spersonalizowanych przycisków pamięci temperatury (funkcja pamięci). Programy prysznicowe Wellness, automatyka napełniania wanny, programy czasowe. Wskaźnik niebezpieczeństwa poparzenia, przy temperaturze powyżej 43°C, lub przy niespodziewanie wysokich temperaturach na wyjściu, spowodowanych podgrzaną wstępnie wodą. Indywidualnie nastawiane ograniczenie temperatury (ochrona dzieci). Wyjmowany panel obsługowy może być umieszczony jako zdalne sterowanie FFB niezależnie od urządzenia: w oddzielnej obudowie z wtyczką zasilania, bezpośrednio do puszki przyłączeniowej lub do istniejącej ramki gniazdka. Zdalne sterowanie FFB umożliwia wyeksponowanie w kuchni lub łazience samego panelu, co wpływa na estetykę w pomieszczeniu. Obracana pokrywa urządzenia i panel obsługowy, dla zwiększenia komfortu użytkowania, przy montażu poniżej punktu poboru wody.

Główne cechy
 • Pełen komfort ciepłej wody
 • Intuicyjna obsługa, za pomocą dotykowego ekranu i pokrętła
 • Graficzny wskaźnik zużycia wody i kosztów
 • Tryb ECO zapewniający szczególnie oszczędną eksploatację
 • Funkcje komfortu i bezpieczeństwa
 • W wersji podumywalkowej pokrywa i panel obsługowy obracane o 180°
 • Wybór mocy 18/21/24 w jednym modelu oraz model 27 kW
Zobacz wszystkie ogrzewacze wody w ofercie Stiebel-Eltron >>
PSH 30-150 Universal EL

Ciśnieniowy, pojemnościowy i energooszczędny elektryczny ogrzewacz wody w nowej wersji. Zaopatruje w ciepłą wodę jeden lub kilka punktów poboru. Nagrzewanie wody odbywa się z normalną mocą grzejną lub w funkcji szybkiego nagrzewania. Możliwość wyboru 3-zakresów pracy: tryb pracy jedno-taryfowej, dwu-taryfowej oraz bojler. Regulacja elektroniczna ułatwia nastawę energooszczędną. W zależności od zasilania elektrycznego i charakterystyki poboru odbywa się automatyczne nagrzewanie, do wartości temperatury zadanej. Wyświetlacz cyfrowy informuje wybranych funkcjach i aktualnej temperaturze. Zbiornik wewnętrzny urządzenia jest zabezpieczony przed korozją warstwą emalii oraz magnezową anodą ochronną. Ekologiczna pianka poliuretanowa jako izolacja, którą można poddać recyklingowi.


Główne cechy:
 • Jednoczesne zasilanie kilku punktów poboru
 • Automatyczne ogrzewanie wody
 • Płynna regulacja temperatury w zakresie 7°C - 85°C
 • Długa żywotność zbiornika
 • Dostępne pojemności: 30, 50, 80, 100, 120 i 150 litrów
 • Montaż w pionie lub poziomie


Zobacz wszystkie ogrzewacze wody w ofercie Stiebel-Eltron >>powrót


Odwiedzono: 13964 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Listopada 2011

Podziel się    Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok

freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u