Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ciepło w Twoim domu od STIEBEL ELTRON

2 Marca 2018

Dla każdego i do każdej inwestycji. Teraz to Ty sam decydujesz o cieple w Twoim domu! STIEBEL ELTRON, producent pomp ciepła najnowszej generacji, pozwala nam, użytkownikom, w prosty sposób zarządzać naturalną i odnawialną energią grzewczą pozyskiwaną z. ziemi. 

 

Proste i ekologiczne

Jedną z głównych zalet tego nowoczesnego i zdecentralizowanego systemu grzewczego jest to, że w prosty sposób się nim steruje. Teraz to Ty - zarządzasz ciepłem w naszym domu. Nowoczesne pompy ciepła STIEBEL ELTRON to połączenie efektywności i ekologii. Urządzenia wykonane są z niezwykłą estetyką, najwyższej jakości komponentów. Osprzęt dodatkowy czyli zasobniki c.w.u., zasobniki buforowe, regulatory oraz pozostałe elementy systemu idealnie współpracują z pompą ciepła tworząc spójną i estetyczną całość w przydomowej kotłowni czy łazience.  

30 000 rozwiązań 

W asortymencie STIEBEL ELTRON znajduje się kompleksowa oferta pomp ciepła do domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, oraz co bardzo istotne do obiektów komercyjnych i przemysłowych. Firma produkuje także urządzenia do wentylacji i rekuperacji pomieszczeń. Każda inwestycja przez ekspertów ze STIEBEL ELTRON jest traktowana indywidualnie, a konkretny system grzewczy jest dobierany do potrzeb konkretnego inwestora i otoczenia. Jest to możliwe ponieważ firma oferuje aktualnie już ponad 30.000 rozwiązań systemowych. 

Dostarczane, montowane, serwisowane 

STIEBEL ELTRON to rozwiązania dające wszechstronne zastosowanie - zarówno w domach,
jak i w przedsiębiorstwach. Każda pompa ciepła może być uzupełniona nowoczesnymi systemami wentylacji, rekuperacji by ogrzewanie było jeszcze bardziej wydajne i oszczędne. Urządzenia STIEBEL ELTRON są dostarczane pod wskazane miejsce, montowane i zaopatrzone w dodatkowy profesjonalny serwis. 

Ogrzewanie domu nigdy nie było tak proste i ekologiczne jak teraz - ze STIEBEL ELTRON!

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1088 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Marca 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u