Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dlaczego warto zainwestować w konwektory STIEBEL ELTRON?

11 Grudnia 2018

Zalety grzejników konwektorowych, o których mówi się coraz głośniej, sprawiają, że tego typu ogrzewanie coraz częściej jest wykorzystywane w naszych domach. Oddaje ciepło w procesie konwekcji przy zmniejszonym udziale procesu promieniowania, dzięki czemu pomieszczenia ogrzewają się równomiernie. Co jeszcze warto wiedzieć o konwektorach? Czy ich montaż w domu jest opłacalny?

 

Na rynku dostępne są konwektory wodne i elektryczne, i to te ostatnie cieszą się największym zainteresowaniem. Wyróżnia je niski koszt instalacji, proste rozliczenie zużytej energii, wydajność oraz elastyczna reakcja na zmiany zapotrzebowania na ciepło. Są nie tylko przyjazne środowisku, bo nie przyczyniają się do powstania efektu cieplarnianego, ale też energooszczędne. Powodują niewielkie straty ciepła. 

STIEBEL ELTRON ma w ofercie kilka modeli grzejników konwektorowych, wśród których w ostatnim czasie pojawiło się kilka nowości, m.in. sterowany elektronicznie konwektor CON Premium. Jest wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD, który posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Urządzenie ma dodatkowo funkcję wykrywania otwartego okna, kiedy to przełącza się automatycznie na godzinę
na tryb ochrony przed mrozem. 

Konwektory nowej generacji CNS Trend, jedne z najnowszych produktów marki STIEBEL ELTRON, można wykorzystać do całorocznego ogrzewania pomieszczeń. Z powodzeniem pełnią też rolę urządzenia dogrzewającego łazienkę, sypialnię lub biuro. Wyróżniają się płaską obudową
oraz niewielkimi gabarytami. 


 

W ofercie marki znajduje się też nowoczesny konwektor niskotemperaturowy CND 75-200 wyposażony w technologię DUAL THERM. Znalazł zastosowanie w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych oraz obiektach usługowych. Regulacja temperatury możliwa jest w zakresie 10-30°C. Urządzenie dostępne jest w czterech wielkościach mocy. Posiada czujnik ruchu oraz wskaźnik zużycia energii z dodatkową funkcją inteligentnego oszczędzania energii. Jest lekki, może być więc montowany na ścianie każdego typu. 

Ogrzewanie elektryczne? Dlaczego nie!

Instalacja urządzeń, np. konwektorów, nie wymaga dużych nakładów pracy. Nie ma również konieczności gromadzenia opału, co nierzadko jest bardzo problematyczne. Grzejniki konwektorowe dodatkowo bardzo szybko nagrzewają pomieszczenie do żądanej temperatury i robią to w sposób równomierny. Są ponadto bardzo łatwe w obsłudze, i co ważne – przyjazne dla środowiska. 

Ogrzewanie konwektorowe stanowi dziś potężną konkurencję dla tradycyjnych źródeł ciepła.
Jest rozwiązaniem szytym na miarę, ekologicznym, a w perspektywie również ekonomicznym. Warto skorzystać z oferty marki STIEBEL ELTRON, która sprzedaje nie tylko konwektory najlepszej jakości, ale też wykonane z dbałością o każdy szczegół – bezpieczeństwo i design. 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 923 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Grudnia 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u