Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Eleganckie akcesoria kominkowe

9 Września 2013
Jesienne chłody to najlepszy czas, aby pomyśleć nad akcesoriami do kominka. Spośród wielu dostępnych na rynku, warto wybrać te, które nie tylko będą trwałe i funkcjonalne, ale również pomogą nam zbudować przytulną atmosferę.


Kominek często stanowi centralny punkt w domu. To przy nim zbierają się domownicy i goście, aby się ogrzać i porozmawiać. Kupując koszyk na drewno lub stojak z niezbędnymi akcesoriami, należy zwrócić uwagę na takie, które będą na tyle dyskretne, że nie zakłócą użytkownikom odpoczynku. Niemiecka marka  Blomus oferuje bogatą kolekcję akcesoriów kominkowych ze stali szlachetnej. Ich trwałość gwarantują materiały najwyższej jakości oraz doświadczenie producenta w ich wytwarzaniu. Geometryczna forma większości z nich doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, dodając mu eleganckiego charakteru. Prosty kształt i minimalizm sprawią, że nasz kominek będzie lśnił pełnym blaskiem.

Zawsze pod ręką
Wielbiciele kominków zdają sobie sprawę z tego jak trudno jest zachować wokół nich czystość i porządek. Również kontrola nad płomieniem wymaga wiele precyzji i uwagi. Marka Blomus wychodzi im naprzeciw, proponując kolekcje przydatne do obsługi paleniska : Chimo, Bebop i Canetta. Każda z nich charakteryzuje się różną ilością  niezbędnych akcesoriów. Modele posiadają od 3 do 5 elementów takich jak szufelka, pogrzebacz, szczypce i inne. Dzięki wygodnym uchwytom i perfekcyjnemu wykończeniu, narzędzia nie wyślizgują się z rąk. Idealnie wyważone stojaki nie przewracają się, ani nie chwieją. Stal nierdzewna, z której są wykonane nie przewodzi ciepła, zatem nie istnieje ryzyko oparzeń. Długie uchwyty ułatwiają sięgnięcie do wnętrza paleniska. Łagodna linia i klasyczne kształty wydobędą z kominka to, co najpiękniejsze stanowiąc subtelny, acz interesujący dodatek.

Kosze w nowoczesnym wydaniu
Kosze na drewno Chimo, Bebop i Madra odbiegają od ich tradycyjnych odpowiedników. Wykonane głównie ze stali szlachetnej swoimi geometrycznymi kształtami wprowadzą ład w nowoczesnym wnętrzu. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny model Madra, który stanowi nie tylko kosz na drewno, ale służy również do jego przenoszenia. Projektanci Blomus połączyli w nim dwa, teoretycznie wykluczające się materiały: delikatną, miękką tkaninę i minimalistyczną stal nierdzewną. Tkanina posiada praktyczne uchwyty, dzięki którym z łatwością przeniesiemy drewno na opał. Materiał, w razie potrzeby może być prany. INFORMACJE O KOLEKCJACH CHIMO, BEBOP, CANETTA I MADRA

Materiał: stal szlachetna
Wysokość stojaków: w zależności od modelu od 64 do 74 cm, kosze od 20 do 48, 5 cm
Ilość elementów: od 3 do 5
Cena: zestaw akcesoriów od 999 do 2599 PLN, pojemniki na drewno od 869 do 1649 PLN

GDZIE KUPIĆ?
http://blomus.pl/

ZNAJDŹ MARKĘ BLOMUS NA FACEBOOK’U:
https://www.facebook.com/BlomusPolska
Galeria:powrót


Odwiedzono: 2676 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Września 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u