Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

innogy Polska wspólnie z Danfoss Poland przedstawiają Inteligentne Ogrzewanie

30 Listopada 2017

innogy Polska nawiązała współpracę z firmą Danfoss Poland w obszarze inteligentnego ogrzewania. Jesto rozwiązanie z zakresu smart home, jest pierwszym wspólnie realizowanym przez obie firmy projektemOd 1 grudnia. Klienci indywidualni innogy będą mogli skorzystać z oferty najmu inteligentnych termostatów na grzejniki: Danfoss EcoT oraz Danfoss LinkT.  Inteligentne Ogrzewanie pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 30% dzięki jej efektywnemu wykorzystaniu. Koszt najmu Inteligentnego Ogrzewania zaczyna się już od 4,90 zł miesięcznie.

 
 

W listopadzie innogy Polska nawiązała współpracę z Danfoss Poland, będącą jedną z czołowych firm oferujących rozwiązania efektywne energetycznie, m.in. z obszaru ogrzewnictwa.

Celem współpracy jest stworzenie wspólnych rozwiązań, które pomogą w bardziej efektywnym zarządzaniu energią. Pierwszym etapem współpracy jest oferta "Inteligentne Ogrzewanie", dedykowana Klientom indywidualnym. 

 

Od 1 grudnia do portfolio innogy trafią nowe produkty: elektroniczne termostaty grzejnikowe Inteligentne Ogrzewanie Danfoss EcoT oraz system inteligentnego sterowania ogrzewaniem Inteligentne Ogrzewanie Danfoss LinkT, składający się z centrali sterującej i inteligentnych termostatów grzejnikowych. Rozwiązania te pozwalają na efektywne wykorzystywanie energii przez gospodarstwa domowe w sezonie jesienno-zimowym i zapewniają do 30% jej oszczędności.
Co więcej, dzięki dostępnej aplikacji Danfoss LinkT na smartfony i tablety, można zdalnie regulować temperaturę w domu według indywidualnych potrzeb.

Bardzo cieszymy się, że dzięki współpracy z Danfoss Poland nasza firma rozszerzyła ofertę produktową o rozwiązania z zakresu Smart Heating. Zarówno dla nas, jak i dla naszego Partnera jedną z najważniejszych wartości jest propagowanie efektywnego wykorzystania energii i rozwijanie technologii związanej z inteligentnym domem, biurem czy budynkiem. Oferta dla Klientów indywidualnych to dopiero początek naszej współpracy i już pracujemy nad rozwiązaniami dla Klientów biznesowych. Nasze produkty w zakresie efektywnego wykorzystania energii w połączeniu z technologiami oferowanymi przez Danfoss pozwolą na zbudowanie kompleksowych rozwiązań do zarządzania budynkami i automatyką przemysłową - mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu innogy Polska S.A.


 

Cieszymy się, że Klienci innogy będą mieli możliwość uzyskania dodatkowych oszczędności jeszcze w tym sezonie grzewczym. Inteligentne Ogrzewanie zapewnia nie tylko wysoki komfort cieplny, ale również istotne oszczędności energii. Wystarczy obniżyć temperaturę o 1 st. C, aby zaoszczędzić około 6% energii, a tym samym obniżyć rachunki. Co więcej, dzięki rozwiązaniom Danfoss Smart Heating, Klienci mogą podążać za najnowszymi trendami w digitalizacji i zarządzać ogrzewaniem przez smartfon - mówi Adam Jędrzejczak, Prezes Danfoss Poland.

Oferta Inteligentne Ogrzewanie, umożliwiająca najem termostatów grzejnikowych, dostępna będzie dla Klientów innogy Polska od 1 grudnia. Koszt wynajmu głowic termostatycznych uzależniony jest od długości podpisania umowy wybranego rozwiązania i liczby wynajmowanych głowic.

W przypadku Inteligentne Ogrzewanie Danfoss EcoT cena najmu waha się od 4,90 zł do 8,90 zł za miesiąc. Wynajem zestawu Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link to koszt 46,90 zł miesięcznie. 

Więcej informacji o ofercie produktowej dostępnych jest na stronie www.innogy.pl.

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 411 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Listopada 2017

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u