Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kłopotliwy sezon grzewczy rozpoczęty - poznaj proste i skuteczne rozwiązania od STIEBEL ELTRON

11 Października 2022
Rozpoczynający się sezon grzewczy będzie bardzo trudny dla wielu gospodarstw w Polsce i Europie. Rosnące ceny gazu i utrudniona dostępność do węgla, przyniosą kłopoty niejednemu Polakowi. Coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą zapewnić właściwy komfort cieplny w naszych domach oraz mieszkaniach. STIEBEL ELTRON w swojej ofercie posiada skuteczne urządzenia i rozwiązania, które pomogą poradzić sobie z tym problemem.
 

STIEBEL ELTRON to ceniony na rynku producent techniki domowej i urządzeń, wykorzystujących energię odnawialną. Firma w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cieszą się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. Flagowym produktem są zarówno pompy ciepła ale również inne urządzenia, wpływające na komfort cieplny budynków. Są to między innymi piece akumulacyjne, grzejniki i konwektory elektryczne, które są idealnym rozwiązaniem na rozpoczynający się sezon grzewczy.

Konwektor – skuteczny, elektryczny ogrzewacz pomieszczeń STIEBEL ELTRON posiada bogaty wybór konwektorów grzewczych, które charakteryzują się przede wszystkim prostym montażem i jeszcze prostszą obsługą. Temperatura w pomieszczeniu może być regulowana za pomocą wygodnego pokrętła wyboru. W dzisiejszych czasach to bardzo dobra i skuteczna alternatywa dla tradycyjnych urządzeń grzewczych. Wszystkie dostępne konwektory posiadają odporną, metalową obudowę. Mimo to, nie są one ciężkie, dzięki czemu można je łatwo przenieść w dowolne miejsce. Ogromną zaletą konwektorów elektrycznych jest szybkość nagrzewania – wystarczy włączyć, a po chwili dostarczy przyjemne ciepło.
Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM M-F. To wyjątkowe wyposażono w grzałki rurkowe, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz praktyczne uchwyty i nóżki z kółkami, pozwalające na mobilność urządzenia. Ponadto konwektor posiada przełącznik wahadłowy na wypadek upadku oraz czujnik temperatury bezpieczeństwa.

* Odkryj konwektor CWM 1500 M-F od STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktu: https://bit.ly/3r606cn
 
* Sprawdź pozostałe konwektory STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktów: https://bit.ly/3xSrzCd
 
Bądź gotowy na sezon grzewczy. Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają o komfort w Twoim domu.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 902 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Października 2022

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u