Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Minimalizm totalny

20 Kwietnia 2017

Grzejniki podtynkowe sposobem na oszczędną i nowoczesną aranżację wnętrz. 

 

Minimalizm - co, z czym, bez czego?

Zrezygnować z tego, z czego zrezygnować można, a w urządzaniu wnętrz kierować się prostotą i funkcjonalizmem oto najważniejsze założenia stylu minimalistycznego, który jako jeden z nielicznych większą wagę przywiązuje do tego, co pozostaje niewidoczne, a zdecydowanie mniejszą do dodatków. Ta cecha odróżnia go od innych stylów, w których atmosferę wnętrza osiąga się zwykle za pomocą ozdób, obrazków, ramek i wielu innych dekoracji. W minimalistycznych wnętrzach o klimacie miejsca decydują nie dodatki, a przede wszystkim stonowane barwy, geometryczne meble, a także inteligentne rozwiązania poprawiające jakość życia. I właśnie z tego względu grzejniki podtynkowe wpisują się w tę koncepcję idealnie. 

 

Uwolnij przestrzeń

Grzejniki podtynkowe 3THERMO - jedyne tak zaawansowane technologicznie rozwiązanie tego typu na rynku - zostały opracowane, aby powiększać przestrzeń domu. System wykorzystuje do emisji ciepła specjalne radiatory, które można zatopić w tynku, przykryć płytami gips-karton lub okładzinami betonowymi, dzięki czemu rezygnacja z kaloryferów staje się faktem, dom zyskuje więcej przestrzeni, a jego mieszkańcy inteligentny system grzewczy, w pełni dostosowujący się do indywidualnych wymagań. Jak to działa?

 

W kilku słowach

- Estetyka, ekonomia i dbałość o zdrowie - w tych paru zwrotach zawiera się istota hybrydowych grzejników podtynkowych 3THERMO - mówi reprezentujący firmę Patryk Nowakowski. - Estetyka, ponieważ system jest niewidoczny dla oczu i nie wymaga inwestowania w jakiekolwiek dodatkowe elementy do montażu. Ekonomia, m.in. z uwagi na lepszą, bardziej energooszczędną redystrybucję energii cieplnej i wreszcie zdrowie, ze względu na zapobieganie cyrkulacji kurzu i alergenów w ogrzewanych pomieszczeniach i niewysuszanie powietrza - dopowiada Patryk Nowakowski.  

 

Dla wielu osób minimalizm to nie tylko styl wnętrzarski, ale także styl życia. W życiu codziennym przekłada się to na postępowanie w myśl zasady "mniej znaczy więcej". Osoby ceniące minimalizm zawsze wybiorą te produkty, które można użytkować dłużej lub generujące mniejsze koszty eksploatacji. W dobie poszerzającego swoje wpływy konsumpcjonizmu koncepcja ta, z wpisującymi się w nią bezpiecznymi grzejnikami 3THERMO, stanowi dla niego ciekawą alternatywę.

Więcej szczegółów na www.3thermo.com
Galeria:powrót


Odwiedzono: 1405 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Kwietnia 2017

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u