Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrzewacze szybkonagrzewające – kiedy warto rozważyć ich zakup?


22 Stycznia 2019

W biurze, jak i w domu zastosowanie znajdują ogrzewacze szybkonagrzewające. To dzięki nim ciepło wdmuchiwane przez wentylator bardzo szybko rozchodzi się w pomieszczeniu. Ale to nie jedyna ich zaleta. Co warto wiedzieć o tego typu urządzeniach?


Są pomieszczenia, które użytkujemy tylko przez określony czas. Dobrym przykładem jest tu biuro, w którym pojawiamy się najczęściej przed 8.00, a zamykamy je po 16.00. A zatem przez całe popołudnie i noc lokal stoi pusty. Nie ma więc potrzeby w tym czasie go ogrzewać. Kiedy jednak przebywają w nim pracownicy, należy zapewnić im maksymalny komfort cieplny. Pomóc w tym może ogrzewacz szybkonagrzewający. Będzie też idealny do łazienki, jeśli zajdzie potrzeba jej dogrzania. A jakie jego zalety można wskazać? Na pierwszy rzut oka urządzenie wygląda niepozornie. Jest bardzo elegancko wykonane, nie szpeci pomieszczenia i nie zajmuje wiele miejsca. W bardzo krótkim czasie można osiągnąć żądaną temperaturę. 

Ogrzewacze szybkonagrzewające mogą być używane jako urządzenia przejściowe lub docelowe. Marka STIEBEL ELTRON zadbała, by były też wygodne w użytkowaniu i niezawodne. Model CK Premium daje możliwość sterowania elektrycznego. Został wyposażony w regulator tygodniowy z czytelnym wyświetlaczem LCD, który posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Urządzenie umożliwia nastaw temperatury pokojowej w zakresie +5°C do +30°C z dokładnością co 0,5°C.
W pomieszczeniach biurowych oraz w domach prywatnych dobrze sprawdzi się również ogrzewacz szybkonagrzewający CK Trend LCD. Jest utrzymany w nowoczesnej stylistyce. Posiada oddzielnie programowalne tryby pracy: komfortowej i obniżenie nocne oraz funkcję wykrywania otwartego okna. 

Z kolei w nietypowych pomieszczeniach – na werandach, zadaszonych tarasach lub w ogrodzie zimowym – ciepło zapewni promiennik kwarcowy na podczerwień IW 20. Urządzenie ogrzewa szybko i bez wyczuwalnego ruchu powietrza. Wykonane jest bardzo estetycznie i solidnie. 


 

Nie zawsze możliwe jest instalowanie w pomieszczeniach stałych źródeł ciepła. W wielu przypadkach jest to po prostu nieekonomiczne. Idealnym rozwiązaniem wówczas są ogrzewacze szybkonagrzewające, które w krótkim czasie po włączeniu zapewniają przyjemne ciepło. Są przy tym przyjazne środowisku, bo nie generują dymu, oraz ekonomiczne. STIEBEL ELTRON dokłada wszelkich starań, by urządzenia tego typu były funkcjonalne i estetycznie wykonane. 

Więcej informacji na stronie:
www.stiebel-eltron.pl

 

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 6119 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Stycznia 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u