Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON – ciepło w Twoim domu

18 Października 2018

Potrzebujesz urządzenia, które w szybkim czasie zapewni ciepło w określonym pomieszczeniu? Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON są więc idealnym rozwiązaniem. 


Na czym polega ich działanie?
 

W przypadku tych urządzeń ciepło jest wydmuchiwane jest przez wentylator. Pomieszczenie ogrzewa się w bardzo krótkim czasie do temperatury odpowiadającej chwilowemu zapotrzebowaniu. Sprawdzi się więc na działce, w garażu czy łazience, a więc wszędzie tam, gdzie chcemy szybko podnieść temperaturę. Ogrzewacze są również chętnie wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych, w których przebywa się tylko w określonych godzinach.  
 

 W ofercie STIEBEL ELTRON znaleźć można sterowany elektronicznie ogrzewacz CK Premium.

Jest wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD. Temperaturę można nastawiać w zakresie +5°C do +30°C z dokładnością co 0,5°C. Regulator posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Urządzenie może pracować w trybie cichym
z poziomem grzania 1 kW i obniżoną prędkością pracy wentylatora. Wyróżnia się też nowoczesnym wzornictwem i trwałością (przednia obudowa została wykonana z wysokiej jakości aluminium).

 

Wśród nowości STIEBEL ELTRON znaleźć również można ogrzewacz CK Trend LCD, który jest przeznaczony do ogrzewania pomieszczeń w krótkim czasie. Urządzenie może być wykorzystywane jako przejściowe lub docelowe w gospodarstwach domowym lub biurach. Pracuje w dwóch trybach: komfortowym i obniżeniu nocnym. Posiada funkcję wykrywania otwartego okna, wówczas automatycznie przełącza się na tryb ochrony przed mrozem, utrzymując temperaturę pomieszczenia na poziomie 7°C. W tym modelu zastosowanie znalazła wysokiej jakości grzałka ceramiczna. Obudowa wykonana została z najlepszej jakości materiałów i w nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu pasuje do niemal każdego pomieszczenia. 
 

Do ogrzewania werand, zadaszonych tarasów, patio czy coraz popularniejszych ogrodów zimowych warto z kolei wykorzystać promiennik kwarcowy na podczerwień IW 20. Posiada reflektor wychylny w zakresie około 20°-40°. Urządzenie mocowane jest na ścianie. Zapewnia ciepło bez wyczuwalnego ruchu powietrza.
 

Ogrzewacze STIEBEL ELTRON są rozwiązaniem idealnym dla osób prywatnych i przedsiębiorców.
Są ekonomiczne, wydajne i zapewniają przyjemne ciepło w bardzo krótkim czasie

 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl
Galeria:
powrót


Odwiedzono: 1851 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Października 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u