Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrzewaj dom ekologicznie ze STIEBEL ELTRON

20 Listopada 2019

Zmiany jakości powietrza w Polsce to istotny temat. Dlatego też liczna grupa dyskutujących jest skłonna zastosować alternatywne sposoby ogrzewania domów jednorodzinnych. Dbanie o środowisko to sprawa każdego z gospodarstw domowych. Niestety dla wielu Polaków, ekologiczne podejście do codziennych czynności w tym ogrzewania domu nie ma dużego wpływu na obecną ilość smogu i zanieczyszczeń. Doskonałym sposobem na zredukowanie kosztów i ochronę środowiska naturalnego pozostaje zastosowania pomp ciepła STIEBEL ELTRON. 

 

Poznaj produkty dedykowane dla każdej osoby, która zdaje sobie sprawę z wpływu codziennych decyzji na stan powietrza. Nie pozwól na to, aby dorastające dzieci były narażone na szereg chorób związanych z niekorzystnymi warunkami naturalnymi. Już dziś, zrób krok w kierunku zmiany swoich nawyków i wprowadzenia ważnych dla planety działań. 


MONOBLOK - wysokosprawne pompy ciepła STIEBEL ELTRON

Wykorzystywanie darmowej energii naturalnej do ogrzewania domu jest możliwe i skuteczne. Urządzenia STIEBEL ELTRON charakteryzują się wysokim współczynnikiem wydajności, przy jednoczesnym generowaniu mocy z powietrza. Pompa posiada praktyczny i starannie przetestowany system chłodniczy. 

Wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań, umożliwia stworzenie niezawodnego systemu ogrzewania nowo wybudowanych jak i modernizowanych budynków.  

Pompy ciepła - charakterystyka 

Wydajne pompy ciepła cechują się konkurencyjną ceną i wysoką jakością wykorzystanych surowców. Pompy MONOBLOK STIEBEL ELTRON nie wymagają serwisowania i są stworzone w sposób, który gwarantuje ich maksymalną hermetyczność. Pompa ciepła HPA-O 8CS Plus może mieć pięcioletnią gwarancję i efektywność energetyczną klasy A++. Najlepszy stosunek zaproponowanych cen monobloku do gwarantowanej jakości, to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na atrakcyjną ofertę dostosowanych do potrzeb i wymagań inwestorów, firm i klientów indywidualnych. 

Więcej na:

https://www.stiebel-eltron.pl/pl/aktualnosci/monoblok.html

www.pompaciepla.com.pl/monoblok

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1266 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Listopada 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u