Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze wody Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze wody

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
 
Infolinia tel. 22/ 395 67 16
kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON w Polsce od 30 lat!

Spółka STIEBEL ELTRON Polska rozpoczęła działalność w 1991 roku. Jej głównym celem była dystrybucja urządzeń grzewczych na terenie Polski. Pojawienie się tak renomowanej firmy na początku lat 90-tych zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego rynku ogrzewaczy wody i pomieszczeń, w produkcji których koncern STIEBEL ELTRON się specjalizuje.  Początkowa oferta była arównież wzbogacoe o kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. To najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności i  dbałości o ekologię.
 
Szeroka gama produktów o wysokiej jakości pozwala firmie STIEBEL ELTRON od ponad 30 lat na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w Polsce w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.
 


Więcej na www.stiebel-eltron.pl  
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl


Mały pojemnościowy ogrzewacz wody ESH 5 O-N Trend 


Ten mały ogrzewacz zasila jeden punkt poboru o średnim zapotrzebowaniu ciepłej wody użytkowej. W przypadku częstego korzystania z punktu poboru zalecamy wybranie wariantu o większej pojemności zasobnika Pod zlewozmywakiem brakuje miejsca na mały pojemnościowy ogrzewacz wody? To żadna przeszkoda, ponieważ ten model można bez problemu zamontować nad zlewozmywakiem. Gwarantuje to długi przewód przyłączeniowy z uziemieniem. 
 
 


► Detale
Wiszący pojemnościowy ogrzewacz wody PSH 80 Classic P 


Ten wiszący pojemnościowy ogrzewacz wody pozwala zasilać ciepłą wodą kilka punktów poboru na raz. W ten sposób można np. cieszyć się wysokim komfortem ciepłej wody jednocześnie w łazience i w kuchni. Za pomocą pokrętła z przodu ogrzewacza wiszącego można bezstopniowo nastawiać żądaną temperaturę. Wysokiej jakości izolacja termiczna gwarantuje ponadto niskie straty ciepła.
 ► Detale

 Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.plpowrót


Odwiedzono: 15721 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Listopada 2011

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u