Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze wody Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze wody

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30
kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl


Stiebel Eltron - komfortowa technika ma wiele stron
STIEBEL ELTRON w Polsce

19 listopada 1991 roku zarejestrowano spółkę STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. Głównym celem powstania firmy była dystrybucja urządzeń grzewczych. Pojawienie się firmy na terenie kraju na początku lat 90. zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego, raczkującego rynku pomp ciepła. Niemiecki koncern niemalże od 100 lat specjalizuje się w produkcji ogrzewaczy wody oraz pomieszczeń. To właśnie te nowoczesne urządzenia pojawiły się w Polsce z rozpoczęciem działalności firmy STIEBEL ELTRON. Początkowe portfolio było również wzbogacone w kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt spod marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią. Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii, takie jak ziemia, woda i powietrze, dzięki czemu ogrzewanie staje się sprawniejsze oraz przyjazne dla środowiska. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zostały dwukrotnie wyróżnione złotym Laurem Konsumenta w latach 2008-2009, Grand Prix 2010 oraz wieloma międzynarodowymi wyróżnieniami za ponadczasowe wzornictwo. Pojawienie się na rynku tak wysoko zaawansowanych oraz nagradzanych urządzeń sprawiło, że dzisiaj możemy świętować 27-lecie sukcesów firmy STIEBEL ELTRON. Na fali nieustającego rozwoju oferta spółki została wzbogacona o kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Szeroka gama produktów pozwoliła firmie STIEBEL ELTRON na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.

Inwestycja na każdym poziomie

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych przez firmę STIEBEL ELTRON produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację. Działania te dwukrotnie zostały wyróżnione statuetką Złotego Instalatora dla Najlepszych w 2002 i 2005 roku. Firma STIEBEL ELTRON, podkreślając wysoką jakość swoich usług, utworzyła również jeden z najrzetelniejszych systemów serwisu gwarancyjnego na polskim rynku, którego koszty postępowania w całości leża po stronie producenta. Kolejnym przełomowym posunięciem było stworzenie panelu pomocy przy opracowaniu projektów technicznych, audytów oraz ekspertyz na potrzeby dużych inwestycji. STIEBEL ELTRON Polska posiada przedstawicieli w każdym z siedmiu regionów, którzy udzielają wszelkich niezbędnych informacji, przygotowują oferty handlowe, a następnie koordynują obsługę inwestycji.

Dzisiaj STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje swoim klientom szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Już od ponad 27 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom ponad 30 000 systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.  

Zapraszamy do siedziby głównej w Warszawie oraz do Pomorskiego Centrum Szkoleniowego w Gdańsku.

 


Więcej na www.stiebel-eltron.pl  

STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Kolektory słoneczne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl


Mini ogrzewacze wody DNM


Ogrzewacz przepływowy mini DNM przeznaczony jest do zasilania jednego punkt poboru wody,
z którego rzadko pobierana jest ciepła woda, i to w małych ilościach. Urządzenie szybko podgrzewa wodę do wymaganej temperatury, przygotowując do dwóch i pół litra ciepłej wody na minutę. Jego małe wymiary pozwalają na elastyczny montaż również na niewielkiej przestrzeni. Ogrzewacz przepływowy mini DNM jest przystosowany do montażu powyżej i poniżej punktu poboru wody. Instalacja jest możliwa tylko w połączeniu z armaturami specjalnymi do ogrzewaczy przepływowych mini.► Detale
Kompaktowe przepływowe ogrzewacze wody DCE 11/13 H + MEKD
Elektronicznie regulowany kompaktowy przepływowy ogrzewacz wody z technologią 3i i specjalną jednouchwytową armaturą ciśnieniową MEKD do ogrzewaczy przepływowych w kompletnym pakiecie. Żądana temperatura z dokładnością do jednego stopnia, aż do maksymalnej mocy. Wyjątkowo szybkie podgrzewanie wody i wysoka stałość temperatury dzięki systemowi grzejnemu z odkrytą grzałką. Moc przyłączeniowa do wyboru 11 kW lub 13,5 kW. Seryjnie wyposażony w sieciowy przewód przyłączeniowy. Podgrzewanie wody w zakresie 20–60 °C, wybór pokrętłem wyboru temperatury
na urządzeniu z dokładnością do jednego stopnia.


► Detale
Mały ogrzewacz pojemnościowy ESH 10 Plus – mniej znaczy więcej
W przypadku blisko siebie leżących punktów poboru praktyczny mały ogrzewacz pojemnościowy ESH jest strzałem w dziesiątkę. To odporne na ciśnienie urządzenie nie tylko zajmuje bardzo mało miejsca, ale także jest proste w obsłudze. Bezstopniowe nastawianie temperatury w małym ogrzewaczu pojemnościowym pozwala na idealne zaspokojenie małego lub średniego zapotrzebowania w kuchni i łazience. Wody wystarczy nawet na krótką kąpiel pod prysznicem.

Atutem małego ogrzewacza pojemnościowego ESH jest nie tylko właściwa wydajność. Ze względu na wysokowartościową izolację odznacza się on również minimalnym zużyciem prądu na podtrzymanie temperatury.


► Detale
Wiszące pojemnościowe ogrzewacze wody 30-150 L Trend PSH 100
PSH Trend jest ciśnieniowym i wyjątkowo energooszczędnym elektrycznym pojemnościowym ogrzewaczem wody o nowym wzornictwie, przeznaczonym do zasilania jednego lub kilku punktów poboru. Posiada bezstopniową regulację temperatury w zakresie od 35 °C do 75 °C i automatycznie dogrzewa wodę przy zejściu poniżej nastawionej temperatury. Stalowy zbiornik wewnętrzny pokryty jest specjalną powłoką emalii CoPro i posiada anodę ochronną zapewniającą wyjątkowo długą żywotność. Wiszący pojemnościowy ogrzewacz wody PSH Trend jest przewidziany tylko do eksploatacji w funkcji urządzenia ciśnieniowego z odpowiednią grupą zabezpieczającą. Uniwersalny uchwyt ścienny ułatwia montaż.

► Detale
Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.plpowrót


Odwiedzono: 14962 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Listopada 2011

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u