Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Oświetlenie w geometrycznej w formie

24 Maja 2017
Proste rozwiązania oświetleniowe często stanowią klucz do udanej aranżacji wnętrza. Marka Nowodvorski Lighting prezentuje kolekcję COBA, która dzięki formie opartej na bazie kwadratu i klasycznej kolorystyce sprawia, że każde wnętrze nabierze stylu oraz w ponadczasowego charakteru.

Zabawy kształtem

Oświetlenie z serii COBA charakteryzują się kwadratowym kształtem nadającym mu nowoczesny oraz minimalistyczny ton. W kolekcji znajdziemy trzy wersje lamp (o maksymalnej mocy 35 W): pojedynczy kinkiet o wym. 20 cm x 14 cm, a także dwa modele sufitowe: z trzema źródłami światła o wym. 72 cm x 20 oraz z czterema źródłami światła o wym. 39 cm x 20 cm. Takie rozwiązanie sprawia, że linia COBE marki Nowodvorski Lighting doskonale sprawdzi się zarówno w kameralnych, jak
i w większych pomieszczeniach. Istotny element designu odgrywa również zastosowanie podstawowych barw: szarości, grafitu oraz bieli, dzięki którym lampy z serii COBA marki Nowodvorski Lighting z łatwością stworzą spójną, a także oryginalną całość z aranżowaną przez nas przestrzenią.  

KOLEKCJA COBA MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

POJEDYŃCZY KINKIENT COBA
Cena detaliczna: 89,79 zł brutto

POTRÓJNA LAMPA SUFITOWA COBA
Cena detaliczna: 220,17zł brutto

POCZWÓRNA LAMPA SUFITOWA COBA
Cena detaliczna: 258,30 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com
Galeria:
powrót


Odwiedzono: 793 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Maja 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u