Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Oświetlenie w nowoczesnej formie

5 Listopada 2017
Kolekcja NIAGARA marki Nowodvorski Lighting została wzbogacona o kolejny model - NIAGARA LED. Trwałe wykończenie ujęte w subtelnej formie rzuci nowe światło na nowoczesne wnętrza.

Innowacyjna forma

Najnowsza lampa sufitowa w kolekcji NIAGARA - NIAGARA LED została stworzona z myślą o nowoczesnych, ekologicznych trendach. Wykorzystano w niej energooszczędne źródło światła LED o mocy 18W i temperaturze barwowej 3000K, dzięki której otrzymujemy ciepłe światło zbliżone kolorem do żarówki. Funkcja ta sprawia, że lampa świetnie prezentuje się we wnętrzach mieszkalnych zapewniając im doskonałe oświetlenie oraz zwiększając komfort wykonywania codziennych czynności. Płaski kształt lampy NIAGARA LED o wym. 6,5 x 46 cm odnajdzie się zwłaszcza w niskim pomieszczeniach lub miejscach, gdzie znajdują się drzwi, szafy czy garderoby, które mogą wchodzić w kolizję z lampami.

Klosz w modelu NIAGARA LED stworzony został z łatwego do utrzymania w czystości, a przy tym nietłukącego się tworzywa sztucznego - PCV. Z kolei elementy wykonane ze stali chromowanej, gwarantują trwałość i odporność na działanie wilgoci. Elegancki i subtelny design pozwala na montaż lampy w dowolnym pomieszczeniu.

Lampa NIAGARA LED marki Nowodvorski Lighting:
Cena detaliczna: 355,47 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 464 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 5 Listopada 2017

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u