Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kinkiet zewnętrzny - jasny punkt na ścianie domu

20 Października 2016
Minimalistyczna forma, uniwersalna kolorystyka i optymalna ilość dostarczanego światła – tak w prostych słowach opisać można elegancką i funkcjonalną lampę zewnętrzną. Wszystkie te wymagania spełnia kinkiet MUNO, dostępny w ofercie marki Nowodvorski Lighting.

Lampa zewnętrzna MUNO marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla osób, które szukają minimalistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Prosty kinkiet zewnętrzny o wymiarach 22x13 cm, wykonany z aluminium w grafitowym kolorze, odpowiednio oświetli newralgiczne fragmenty elewacji domu i równocześnie nie zaburzy bryły budynku. Konstrukcja oprawy, przypominająca prostokątną obręcz z zaokrąglonymi narożnikami sprawia, że światło może rozchodzić się zarówno ku górze, jak i ku dołowi, dokładnie akcentując wybrane miejsca. W lampie MUNO zastosowano jedno źródło światła typu LED CREE o mocy 6W i kącie świecenia 120 stopni. 

Kinkiet marki Nowodvorski Lighting przeznaczony jest do montażu na zewnątrz budynku, dlatego też użytkowników powinna zainteresować informacja o posiadanym przez lampę stopniu ochrony IP54. Norma szczelności na tym poziomie oznacza, że produkt jest skutecznie zabezpieczony zarówno przed wnikaniem pyłu, jak i padającymi pod dowolnym kątem kroplami deszczu. 
 
Kinkiet MUNO marki Nowodvorski Lighting
Cena detaliczna: 314,88 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1796 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Października 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u