Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kolekcja MAHE LED - mobilne oświetlenie zewnętrzne

25 Maja 2020
Kiedy pogoda dopisuje, zdarza się, że popołudniowa kawa z przyjaciółmi w ogrodzie zmienia się w wielogodzinne spotkanie, a chęć przeczytania jedynie kilku stron powieści na balkonie, kończy się nieprzespaną nocą. W takich sytuacjach o upływie czasu zwykle przypomina dopiero zapadający zmrok. Z myślą o przedłużeniu przyjemnych chwil, spędzanych w ogrodzie lub na balkonie, marka Nowodvorski Lighting proponuje swoją nowość – bezprzewodowe lampy zewnętrzne z kolekcji MAHE LED.

Nowość w ofercie marki Nowodvorski Lighting – kolekcja MAHE LED to wykonane z aluminium lampy w kolorze białym lub czarnym, łączące w sobie klasyczną formę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W prostych, minimalistycznych oprawach zamknięte zostało całe serce bezprzewodowego oświetlenia. MAHE LED są zasilane baterią,
a ładuje się je szybko i wygodnie za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki micro USB. W ciągu zaledwie 5-7 godzin jesteśmy w stanie w pełni naładować lampę, która może dostarczać światło przez 9 nieprzerwanych godzin.  Lampy z kolekcji MAHE LED są świetną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia zewnętrznego i można je stosować nawet tam, gdzie nie ma łatwego dostępu do źródła światła, na przykład na niewielkim balkonie lub w zacisznej ogrodowej altance. Z uwagi na swoje wymiary (37 cm wysokości i 10,5 cm szerokości) oraz niewielką wagę (~1kg) MAHE LED  swobodnie możemy  używać w dowolnym miejscu w zależności od naszych potrzeb. Lampy z tej kolekcji sprawdzą się na ogrodowym stoliku, ale z powodzeniem można je ustawić również na parapecie, kamiennym murku czy nawet na kocu, rozłożonym na przydomowym trawniku.

MAHE LED emitują przyjemne, neutralne światło o temperaturze 3000 Kelwinów, charakterystyczne dla domowych przestrzeni. W połączeniu z bezprzewodową formą pozwala to wykreować ciepło wnętrz na zewnątrz domu. Prosty, minimalistyczny design, wygodny przełącznik dotykowy i ściemniacz sprawiają, że MAHE LED znajdą również zastosowanie w niejednej sypialni czy salonie, dając możliwość bycia zawsze pod ręką.
.
Lampa MEHE LED
8397 – 529,00 zł brutto (sugerowana cena detaliczna)
8398 – 529,00 zł zł brutto (sugerowana cena detaliczna)

 Galeria:powrót


Odwiedzono: 938 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Maja 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u