Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowość! Kolekcja CUMULUS CUBE marki Nowodvorski Lighting

1 Sierpnia 2019

Perfekcyjny projekt otoczenia posesji powinien uwzględniać każdy, nawet najdrobniejszy detal. Istotnym jego elementem jest odpowiednie oświetlenie, które powinno nie tylko gwarantować nam bezpieczeństwo poruszania się ogrodowymi alejkami po zmroku, ale też stanowić dopełnienie aranżacji przydomowej przestrzeni. Ciekawą i efektowną propozycją lamp zewnętrznych, które doskonale wpiszą się w nowoczesne i modernistyczne ogrody, jest kolekcja lamp CUMULUS CUBE marki Nowodvorski Lighting. 

 

 Kolekcja CUMULUS CUBE marki Nowodvorski Lighting to propozycja lamp zewnętrznych łączących funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem i trwałością. Oprawy produkowane są z tworzywa sztucznego – polietylenu – odpornego na długotrwałe działanie promieni słonecznych. W procesie rotomouldingu, czyli formowania rotacyjnego, powstają elementy o dużych wymiarach i atrakcyjnym, geometrycznym kształcie, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, zarówno tych przydomowych, jak i zlokalizowanych w przestrzeni publicznej. Poziom ochrony IP 44 pozwala na stosowanie lamp w dowolnym miejscu w ogrodzie, również tam, gdzie są  narażone na zewnętrzne czynniki atmosferyczne.

Utrzymane w minimalistycznej estetyce propozycje CUMULUS CUBE marki Nowodvorski Lighting stanowią ciekawą alternatywę dla często spotykanych w ogrodach ozdobnych lamp czy latarni. Ich  kolorystyka sprawia, że znakomicie kontrastują z zielenią czy kolorowymi kwiatami, doskonale prezentując się nie tylko po zmroku, ale również w dzień. W skład serii wchodzą dwie lampy – mniejsza, o wymiarach 40x40 cm i większa, o wymiarach 60x60 cm. Źródło światła stanowi w nich żarówka typu E27 o maksymalnej mocy 60W. Atutem jest też długi, mierzący 3 m kabel, który pozwala na ustawienie oprawy w najdogodniejszym dla nas miejscu. Do każdej zakupionej lampy CUMULUS CUBE producent dołącza element umożliwiający mocowanie jej na twardym podłożu oraz szpilkę, która pozwala na montaż na trawniku. 


 

Utrzymane w minimalistycznej estetyce propozycje CUMULUS CUBE marki Nowodvorski Lighting stanowią ciekawą alternatywę dla często spotykanych w ogrodach ozdobnych lamp czy latarni. Ich  kolorystyka sprawia, że znakomicie kontrastują z zielenią czy kolorowymi kwiatami, doskonale prezentując się nie tylko po zmroku, ale również w dzień. 

Fot. Nowodvorski Lighting
  

CUMULUS CUBE M, cena detaliczna: 419,00 zł brutto

CUMULUS CUBE L, cena detaliczna: 749,00 zł brutto


Więcej informacji na stronie: lampynowodvorski.com
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1469 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Sierpnia 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u