Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Oświetlenie zewnętrzne domu

30 Listopada 2016
Dobre oświetlenie elewacji budynku pomaga podkreślić jego walory, a ponadto sprawia, że poruszanie się wokół niego jest bezpieczniejsze. Wybierając lampę zewnętrzną, należy jednak zwrócić uwagę na to, aby nie emitowała ona zbyt mocnego światła. W to kryterium wpisuje się kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting. 

Lampa SEMI marki Nowodvorski Lighting została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią klasyczne kształty i kolory. Kinkiet ten wykonano bowiem z aluminium w grafitowym kolorze. Charakteryzuje się on formą spłaszczonego prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach, a jego wymiary to 11,5x2 cm. W lampie zastosowano 36 LED-ów, o mocy 0,2W każdy, które emitują światło barwy ciepłej zarówno ku górze, jak i ku dołowi pod kątem 120 stopni. Dzięki temu skutecznie podkreślają walory budynku i jednocześnie nie są uciążliwe dla domowników. 
 
Kinkiet ledowy SEMI posiada stopień ochrony IP54, który chroni go przed deszczem, a także przed wnikaniem pyłu. Można go wykorzystać, aranżując zarówno oświetlenie domu, jak i budynków użyteczności publicznej. 
 
Kinkiet SEMI marki Nowodvorski LightingGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2164 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Listopada 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u