Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Piekarnik wolnostojący

28 Stycznia 2014
Mała kuchnia lub gotowa zabudowa kuchenna bez miejsca na piekarnik, a może raczej częste przyjęcia z kilkudaniowymi posiłkami? Wszystkie te problemy rozwiąże nowy, wolnostojący piekarnik elektryczny MPE-02/T firmy MPM.

Często w mieszkaniach, ze względu na małą kuchnię lub nietypową zabudowę, brakuje miejsca na piekarnik. Jednak nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z pieczenia lub przebudowywać szafki. Tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem będzie wolnostojący piekarnik elektryczny MPE-02/T firmy MPM, który dzięki mniejszym wymiarom, można swobodnie postawić na szafce i piec zarówno wyśmienite ciasta, jak i smaczne, wytrawne zapiekanki. Produkt sprawdzi się również w przypadku osób, które rzadko korzystają z piekarnika. Kiedy urządzenie nie jest potrzebne, można je bez problemu odłączyć i schować nawet do piwnicy, aby nie zajmowało miejsca w kuchni. Natomiast, w odwrotnej sytuacji, gdy często przygotowywane są duże, kilkudaniowe posiłki, taki dodatkowy piekarnik, znacznie przyspiesza przyrządzanie dań.

Jednocześnie, decydując się na wolnostojący piekarnik elektryczny, nie trzeba obawiać się, że będziemy mieć ograniczone możliwości kulinarne. Firma MPM zadbała, aby urządzenie nie odbiegało swoim wyposażeniem i funkcjami od tych pełnowymiarowych urządzeń do pieczenia. Nowy piekarnik o pojemności 42 l posiada 12 programów pracy i liczne dodatki, które ułatwiają przyrządzanie najróżniejszych dań. Ciasta czy zapiekanki można wypiekać w blaszce, której wyjmowanie usprawnia specjalny uchwyt dołączony do zestawu. Z kolei, obrotowe rożno idealnie sprawdzi się podczas pieczenia całego kurczaka. Dwie grzałki mogą pracować jednocześnie(potrawy podgrzewane są równomiernie) lub osobno (umożliwia to stopienie sera czy zarumienienie ciasta). Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w funkcję termoobiegu, która zapewnia odpowiednią cyrkulację gorącego powietrza w piekarniku, a tym samym pozwala skrócić czas wypieku i zmniejszyć zużycie energii. Dodatkowo, wygodę użytkowania zapewnia lampka kontrolna stanu pracy i precyzyjny zegar, który informuje dźwiękiem o zakończeniu pieczenia. Bezpieczeństwo obsługi gwarantuje system zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

Piekarnik elektryczny MPE-02/T jest idealnym pomysłem dla osób, które rzadko pieką i mogą skorzystać z możliwości schowania go do szafy lub piwnicy. Idealnie pasuje również do mieszkań, w których zabudowa kuchenna nie pozwala na zainstalowanie pełnowymiarowego urządzenia. Jednocześnie, produkt firmy MPM może być rozwiązaniem, w sytuacji, gdy potrzebny jest dodatkowy piekarnik, na przykład podczas przygotowywania kilkudaniowych posiłków dla większej ilości osób.

Piekarnik elektryczny z funkcją termoobiegu MPE-02/T

Cena: 479 zł

Opis:

- pojemnosc piekarnika: 42 l
- obudowa inox
- zegar (od 0 do 60 min.) z
- powiadomieniem akustycznym
- regulacja temperatury (od 100 do 250 °C)
- grzałki na górze i dole komory, możliwość pracy każdej grzałki osobno lub obu jednocześnie
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- lampka kontrolna stanu pracy
- podwójna szyba eliminująca utratę ciepła
- wyposażenie: rożno z napędem, blacha do wypieku, ruszt druciany, uchwyt do rożna, uchwyt do blachy
- wymiary zew. (cm): 59,5 x 42 x 37,5
- wymiary wew. (cm): 42 x 35 x 29,5
- 12 programów pracy piekarnika

mpm.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3372 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Stycznia 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u