Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Podłoga wyjątkowo odporna na wilgoć

31 Sierpnia 2011
Naturalne i piękne drewno dodaje wnętrzom elegancji oraz klasy. Efektownym rozwiązaniem w domu są drewniane podłogi.  Wyjątkowe właściwości drewna tekowego pozwolą cieszyć się stylową podłogą także w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Deski podłogowe Teak z oferty DLH Poland pozwolą na realizację śmiałych pomysłów aranżacyjnych w łazience lub kuchni.

Oryginalne projekty okazałych salonów kąpielowych lub otwartych na salon kuchni wymagają często zastosowania odważnych rozwiązań. Jednym z nich jest montaż w takich miejscach drewnianych podłóg. Niezwykły efekt wizualny osiągniemy, łącząc ten naturalny surowiec z podobnymi kolorystycznie meblami, ceramiką, szkłem lub chromem. Należy jednak zwrócić uwagę na rodzaj drewna. Wybór desek podłogowych z egzotycznego drzewa Teak to gwarancja wieloletniego zadowolenia z pięknej i zadbanej drewnianej podłogi w łazience lub w salonie.
Dostępne w asortymencie firmy DLH Poland deski z litego drewna Teak podkreślą elegancję wnętrza, podnosząc jednocześnie komfort użytkowników.

Piękno i funkcjonalność
Drzewo Teak charakteryzuje się znaczną zawartością naturalnych olejków oraz kwasu krzemowego. Dzięki temu nie nasiąka wodą, przez co stosowane jest szczególnie w miejscach narażonych na działanie wody. O solidności desek z drewna Teak świadczy fakt, że dawniej były one stosowane do budowy wagonów kolejowych, konstrukcji statków oraz ich wyposażenia. Dzisiaj często wykłada się nimi pokłady żaglowców i jachtów oraz używa w meblarstwie do produkcji mebli łazienkowych i kuchennych, jak również paneli czy boazerii. Drewno Teak jest także doskonałym materiałem na podłogi, szczególnie w łazienkach lub saunach.

Naturalne piękno
Deski podłogowe Teak firmy DLH Poland są nie tylko niezwykle trwałe i odporne na wilgoć. Teak charakteryzuje się także różnorodnością kolorów. Gama odcieni od miodowego po ciepło brązowy z wyrazistym usłojeniem pozwoli na montaż wyjątkowo efektownej podłogi. Naturalny odcień drewna tekowego sprawi, że wnętrze łazienki będzie ciepłe i przytulne. Wielobarwność desek podłogowych Teak doskonale skomponuje się z wnętrzem utrzymanym w pastelowych barwach. Zwolennicy odważnych aranżacji mogą skontrastować podłogę z desek Teak firmy DLH z bielą ścian i ceramiki oraz podkreślić wystrój zielonymi kwiatami. Z czasem Teak zmienia swój naturalny kolor w zależności od sposobu wykończenia powierzchni i natężenia światła (olej, lakier rozpuszczalnikowy lub wodny) ciemniejąc lub jaśniejąc.

W ofercie firmy DLH Polska
 
Deski podłogowe Teak
Deski podłogowe Teak firmy DLH wyróżniają się niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Duża zawartość kwasu krzemowego oraz naturalnych olejków sprawia, że podłoga wykonana z drewna tekowego jest odporna na wilgoć. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: łazienka, kuchnia, sauna czy basen. Deski Teak charakteryzują się także bogatą kolorystyką: od ciepłej żółci poprzez czerwień do ciemnego brązu z pojedynczymi czarnymi słojami. Z czasem drewno Teak zmienia swój naturalny kolor na ciemno brązowy.

Deski podłogowe Teak (lakierowane) cena: od 156 zł/m² brutto
Producent: DLH Poland www.dlh-poland.comGaleria:
powrót


Odwiedzono: 4122 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Sierpnia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u