Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Podłoga z efektem 3D - deski trójwarstwowe Design Parquet firmy DLH

18 Lipca 2011
Wielu projektantów wnętrz decyduje się na wyeksponowanie i uczynienie z podłogi najbardziej wyrazistego elementu wystroju wnętrza. Podłoga odegra decydującą rolę w pomieszczeniu tylko wówczas, gdy będzie dekoracyjna, przykuje uwagę szlachetnością gatunku wybranego drewna. Kryterium oryginalności formy i koloru  spełniają deski wykonane z drewna egzotycznego – palisandru i merbau. Oferowana przez firmę DLH Poland kolekcja desek Design Parquet wyróżnia się efektem trójwymiarowości, wywołanym przez specjalne ułożenie wzoru drewna.  Geometryczne figury wsparte różnorodną kolorystyką drewna pogłębią przestrzeń, nadając wnętrzom nowoczesnego stylu.

Kolekcja desek warstwowych Design Parquet firmy DLH Poland to zestaw czterech modeli desek parkietowych. Na szczególną uwagę zasługują deski z egzotycznego drewna palisandru – Palisander Design i merbau – Merbau Design.  Parkiety te wyróżnia ciekawy zabieg wykonany w obszarze wzoru. Geometria zastosowana w układzie  kształtu i koloru drewna tworzy nowoczesny design, wywołujący wrażenie trójwymiarowości.

Elementem wyróżniającym deski Palisander Design jest unikatowe wybarwienie. Malarskie połączenie, przypominające efekt nakładania oleistej farby, w ciemnych i jasnych odcieniach różnorodnych barw zapewnia przestrzenny rezultat wizualny. Naturalna kompozycja kolorów od hebanowego, poprzez czerwienie i brązy, żółcie i pomarańcze po fiolety oraz oryginalny rysunek słojów nada wnętrzom wyrafinowanego klimatu. Dodatkowo mozaika wyrazistych, rzadko spotykanych połączeń kolorystycznych wzmocni  efekt przestrzenności podłogi.
 
Delikatne refleksy azjatyckiego słońca,  zamknięte w geometrycznej strukturze desek warstwowych Merbau Desingn pomogą zaaranżować pomieszczenia utrzymane w ciepłej kolorystyce. Podłoga wykonana z desek merbau, różnorodnie wybarwionych: od ciemnego brązu, poprzez jasne odcienie pomarańczy po żółcie ze słonecznymi refleksami ułatwi osiągnięcie efektu rozświetlenia pomieszczenia. Egzotyczna, jasna tonacja barw oraz wzór tworzący trójwymiarowy efekt wizualny pozwolą wykreować wnętrza bardziej przestronne, powiększając optycznie ich przestrzeń. Tradycyjna forma parkietu zestawiona z nowoczesnym wzornictwem, wzmocniona niedostępną w przypadku rodzimych gatunków oryginalną kolorystyką efektownie zadba o estetykę wnętrza.

- Trójwarstwowe deski z kolekcji Design Parquet wykonane z palisandru – Palisander Design i merbau – Merbau Design świetnie wyeksponują wizualne atuty we wnętrzach urządzonych klasycznie – wypełnianych antykami oraz w bardziej awangardowych stylizacjach, stawiających na nietypowe meble i zaskakujące połączenia faktur i materiałów. Podłogi  wykonane z egzotycznego drewna znakomicie odegrają rolę dominującego elementu w salonach, kuchniach i sypialniach, szczególnie tych zaaranżowanych w chłodnych kolorach, z surowymi dodatkami ze szkła i metalu. Ponadto deska warstwowa wykonana z tropikalnego drewna oprócz wyraźnych, wizualnych walorów – niedostępnych dla wyrobów z europejskich gatunków drewna – posiada również wysokie parametry techniczne, jest trwała i nieskomplikowana w montażu  -– mówi Piotr Lisowski Szef Produktu z firmy DLH Poland.

Techniczne atuty Design Parquet  
Deski Design Parquet wykonane z drewna palisandru i merbau są twarde i stabilne. W bardzo niewielkim stopniu reagują na zmianę wilgotności powietrza. Dzięki swym właściwościom mogą być z powodzeniem stosowane na podłogach w łazienkach i miejscach bardziej intensywnie użytkowanych np. korytarzach i salonach. Trwałość i ekspresyjne wybarwienie drewna idą w parze z jego funkcjonalnością. Deski trójwarstwowe oferowane przez DLH Poland wyposażono w połączenie SoftLock ułatwiające montaż poprzez ułożenie „pływające” lub klejenie do podłoża. Deski parkietowe są lakierowanie fabrycznie i tuż po zainstalowaniu nie wymagają dodatkowych zabiegów, od razu są gotowe do użytku. Praktyczność desek wynika również z możliwości zastosowania ich równolegle z ogrzewaniem podłogowym.


W ofercie firmy DLH Polska:

Deski warstwowe Design Parquet
Deski warstwowe Design Parquet firmy DLH, wykonane z drewna palisandru i merbau doskonale łączą walory użytkowe i estetyczne drewna. Wyróżniają się oryginalnym geometrycznym wzorem, wywołującym efekt trójwymiarowości. Interesujący design stworzony poprzez zestawienie przestrzennej formy z wyjątkową mozaiką kolorów nada pomieszczeniom unikalnego klimatu. Szlachetne, egzotyczne drewno wyróżnia się wysoką trwałością – odpornością na ścieranie i niepochłanianie wilgoci – oraz stabilnością i niezmiennością koloru. Deski Palisander Design i Mebau Design dostępne są w wymiarze 14x390x390 mm. Parkiet z desek z kolekcji Design Parquet może być montowany „pływająco” bądź mocowany przy użyciu kleju. Jednocześnie może być stosowany równolegle z ogrzewaniem podłogowym. Deski Design Parquet są  wykończone lakierem lub olejem, wyposażono je również w system SoftLock, umożliwiający szybki montaż. Parkiety ułożone z desek wielowarstwowych firmy DLH Poland wykonane z egzotycznego drewna to oryginalny i funkcjonalny element efektownych aranżacji wnętrz.

Deska wielowarstwowe  Design Parquet  DLH Poland

-) 14x390x390 mm – Palisander Design
Cena: około 234,00 zł. brutto

-) 14x390x390 mm – Merbau Design
Cena: około 172,00 zł. brutto

Producent: DLH Poland www.dlh-poland.comGaleria:

powrót


Odwiedzono: 4529 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Lipca 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u