Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowe listwy Standard w ofercie marki Effector

16 Lipca 2015
Podczas remontów oraz wykańczania wnętrz  przywiązujemy coraz większą wagę do tego, by układanie podłogi w pomieszczeniach przebiegało sprawnie, a wszystkie elementy wykończenia doskonale ze sobą współgrały. Dlatego do listew serii Standard dołączyły dodatkowe produkty, tworząc kompleksowy system elementów do posadzek o grubości  od 2 do 5 mm.
Dziś firma Effector oferuje najszerszą kolekcję takich profili aluminiowych.
 

Rodzaje listew
 
Wśród profili znajdują się  kątowniki oraz listwy schodowe (od C23 do C 31), które umożliwiają łatwe ułożenie posadzek o grubości  2 mm oraz 3 lub 5 mm m.in. na schodach i w innych, trudno dostępnych miejscach. Elementy krawędziowe 
(C08 – C10) pozwalają na estetyczne zakończenie posadzki, a łączeniowe (C 63, C 68 i C 69) łączą dwa różne rodzaje powierzchni.

Warto podkreślić, że nowe listwy wyróżnia bardzo subtelny wygląd, a ich kształt podkreśla wysoką jakość i elegancję zastosowanego pokrycia.Wszystkie nowe listwy wykończeniowe, należące do serii Standard z aluminium anodowanego, są przystosowane do ukrytego montażu, dzięki czemu są mocno przytwierdzone do podłoża, a jednocześnie powierzchnia listew pozostaje gładka i nienaruszona. Elementy występują w kilku odcieniach: srebro, złoto, inox oraz inox szczotkowany, szampan, brąz, oliwka i czarny. Profile serii Standard łączeniowe, krawędziowe, zakończeniowe i zaciskowe są dostępne w długościach: 0,9m, 1,8 m i 2,7 m  lub 1m, 2 i 3 m, natomiast wszystkie listwy kątownikowe i schodowe występują w czterech długościach: 0,9 m, 1,2m, 1,8m a także 2,7m. 

Zastosowanie profili

Nowości z serii Effector Standard Effect to zestaw estetycznych, zgodnych z najnowszymi trendami wnętrzarskimi profili, służących do systemowego montażu wykładzin, w tym wykładzin winylowych, PCV, dywanowych i posadzek żywicznych. Obecnie takie podłogi są coraz częściej stosowane nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, takich jak obiekty handlowe, gastronomiczne, służba zdrowia czy edukacja. Pojawiają się też nieprzypadkowo w nowocześnie urządzonych wnętrzach mieszkalnych, ze względu na swoje zalety: szeroki wybór kolorystyki, atrakcyjne wzornictwo, odporność na substancje chemiczne i zarysowania oraz łatwość pielęgnacji. 
 
EFFECTOR  jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie,  polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a  pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.  
 
Firma działa w branży budowlanej od 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR  oferuje m.in.: listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.
EFFECTOR  to sponsor klubu EFFECTOR KIELCE,  grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze.  
 Galeria:

powrót


Odwiedzono: 1445 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Lipca 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u