Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Pogalopuj w stronę marzeń - lampy z konikiem na biegunach

19 Maja 2015
Dziecięca wyobraźnia potrafi kreować rzeczy niezwykłe. To w niej tworzą się nowe, magiczne światy, wielkie przyjaźnie czy wymyślne zabawy. Przede wszystkim jednak niejako ożywia ona przedmioty pisząc dla nich najróżniejsze scenariusze. Wszystkim rodzicom, którzy w domowym zaciszu pragną nieprzerwanie pobudzać fantazje swoich pociech dedykowana jest nowa kolekcja lamp PONY marki Nowodvorski Lighting. Konik na biegunach będący motywem przewodnim serii sprawi bowiem, że na jego grzbiecie każde dziecko pogalopuje w stronę najcudowniejszych imaginacji.

Wiśta! I w drogę

Pośród licznych dziecięcych upodobań niemalże od zawsze numer jeden stanowią zwierzęta. Pieski, kotki, misie, króliczki czy świnki sprawiają, że oczy tych najmłodszych stają się większe, a oddech przyspiesza. Największą popularnością wśród dzieci cieszą się jednak głównie zwierzęta, na grzbietach których odbyć można niezapomnianą przejażdżkę, np. konie. Dlatego też twórcy kolekcji Pony marki Nowodvorski Lighting zadbali o to, by maluchy mogły cieszyć się z widoku rumaków na biegunach każdego dnia i to w swoim własnym pokoju.

Nie ma chyba na świecie zabawki bardziej popularnej od konika na biegunach. Historia jego powstania sięga niemalże XVII wieku i choć przez ten czas jego wygląd zmieniał się niejednokrotnie, to jednak słysząc o nim przed oczami mamy zwykle klasycznego, drewnianego kuca, który dla wielu stanowi symbol udanego dzieciństwa. Warto pamiętać o tym aranżując pokój dla pociech. Koniki na biegunach pełniące element dekoracyjny w lampach z kolekcji PONY nie tylko stanowią idealne dopełnienie przytulnego i ciepłego wnętrza, ale i sprawią, że wyobraźnia spoglądającego na nie malucha ożywi je i uczyni bohaterami niezliczonych zabaw.  

Nie wszystko na jedno kopyto

Nowa kolekcja lamp PONY marki Nowodvorski Lighting przykuwa uwagę nie tylko swoim motywem przewodnim, ale także prostotą formy oraz neutralną kolorystyką. Wszystkie abażury z kolekcji PONY mają kształt klasycznego stożka w kolorze jasnobrązowym. Dodatkowo zastosowano na nich ciekawy wzór dekoracyjny w postaci delikatnego białego napisu. Taka kompozycja sprawi, że oświetlenie świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju przeznaczonym dla dziewczynki jak i chłopca. Warto również podkreślić, że lampy z kolekcji PONY marki Nowodvorski Lighting dostępne są, aż w czterech różnych rodzajach. Do wyboru mamy jedną lampę biurkową oraz dwa modele wiszących lamp z pojedynczym lub potrójnym punktem świetlnym, a także kinkiet. Tak rozbudowana oferta sprawi, że rodzice z łatwością stworzą swoim pociechom przestrzeń wypełnioną nie tylko ciepłym światłem, ale i niepowtarzalnym charakterem. Kolekcja lamp PONY marki Nowodvorski Lighting dzięki dodatkom w postaci kucyków na biegunach sprawi, że dzieci pognają na nich wprost do krainy wiecznej zabawy.

LAMPY PONY MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

PONY I zwis:
Długość: 130 cm
Szerokość: 30 cm   
Cena detaliczna: 247,60 zł

PONY III zwis:
Długość: 95 cm
Szerokość: 74 cm    
Cena detaliczna:403,88 zł

PONY I kinkiet:
Długość: 45 cm
Odległość od ściany: 13.5 cm
Cena detaliczna:105,54 zł

PONY biurkowa;
Długość: 43 cm
Szerokość: 20 cm
Cena detaliczna:156,28 zł


Więcej o kolekcji PONY przeczytasz na www.nowodvorski.com


Zobacz prezentację Nowodvorski LightingGaleria:

powrót


Odwiedzono: 1742 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Maja 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u