Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Morze pomysłów, czyli kolekcja lamp Reef

16 Stycznia 2011
Fantazja dziecka, niczym bogaty świat rafy koralowej na dnie oceanu, nie zna granic. Dlatego też, aranżując pokój dziecięcy, musimy pamiętać, by znajdujące się w nim sprzęty spełniały nie tylko funkcję użytkową, ale również pobudzały wyobraźnię naszych pociech. Z nową kolekcją lamp Reef firmy Technolux z łatwością sprostamy temu zadaniu, a nasze maluchy, we wnętrzach urządzonych niczym morska kraina, poczują się jak ryba w wodzie.

Motyw morskiej fauny stał się ostatnimi czasy niezwykle popularny. Kolorowe rybki oraz piękne i niezwykłe stworzenia raf koralowych są bohaterami bajek, spotów reklamowych i animowanych produkcji filmowych dla dzieci. W chińskiej sztuce aranżacji wnętrz - feng shui - ryba to natomiast symbol życia. Nie dziwi więc fakt, iż dla firmy Technolux stała się ona inspiracją do stworzenia nowej kolekcji lamp dziecięcych Reef, które nie tylko oświetlą pomieszczenie, ale również pomogą stworzyć we wnętrzu niezwykle przyjazny klimat.

Rybki z ferajny
Dzieci uwielbiają wszystko, co bajecznie kolorowe. Żółty, pomarańczowy, zielony oraz niebieski - kolory dziecięcej wyobraźni - w architekturze wnętrz uznawane są za sprzyjające wypoczynkowi. Mając to na uwadze firma Technolux stworzyła barwną kolekcję lamp dziecięcych o nazwie Reef. Każda oprawa oświetleniowa z tej linii ozdobiona została wizerunkiem żółtej, bądź pomarańczowej ryby oraz zielonymi elementami, przypominającymi morską roślinność. Na uwagę zasługuje również plafon, który swym kształtem i barwą przywodzi na myśl spienione fale oceanu. Na nim umieszczone zostały, powycinane ze sklejki, dekoracje w postaci dwóch rybek i kryjącego w swym wnętrzu perłę małża. Dodatkowo, lampy z kolekcji Reef firmy Technolux ozdobiono brokatem, który pięknie mieni się przy zapalonym świetle. Oprawy oświetleniowe Reef firmy Technolux dzięki stonowanym barwom sprawią, że pokój stanie się azylem dziecka, w którym chętnie będzie spędzać czas. 

Bo ryby maja głos
Kolekcja Reef firmy Technolux najmłodszych zachęci fantazyjnym wyglądem, rodziców zaś skusi estetyką, precyzją wykonania oraz szerokim wyborem lamp. W skład serii Reef firmy Technolux wchodzi 8 opraw oświetleniowych: plafon, dwie fale i dwie spirale o różnej ilości reflektorków, a także trzy kinkiety, różniące się kolorem dekoracyjnych elementów. Dzięki temu z łatwością dopasujemy lampy odpowiednie do naszych potrzeb i upodobań naszego malucha. W zależności od wieku dziecka oraz przeznaczenia pokoju, możemy wybierać spośród lamp posiadających od jednego do czterech reflektorów, przystosowanych do żarówek R 50 o mocy 40 W. Fale oraz kinkiety, doskonale oświetlą miejsce zabawy, przewijak bądź łóżeczko, spirale oraz plafon sprawdzą się natomiast w roli głównego źródła światła.
Każda z lamp Reef firmy Technolux pięknie wkomponuje się we wnętrze pokoju dziecięcego. Pokój stanie się idealnym miejscem zabawy, odpoczynku i nauki, a co najważniejsze pobudzi wyobraźnię twojego dziecka.

KOLEKCJA LAMP REEF:

Reef II fala:
Wysokość: 51 cm
Odległość od ściany: 16 cm

Reef III fala:
Wysokość: 74 cm
Odległość od ściany:16 cm

Reef III spirala:
Wysokość: 27 cm
Odległość od ściany:16 cm

Reef IV spirala:
Wysokość: 27 cm
Odległość od ściany:16 cm

Reef III plafon:
Wysokość: 16 cm
Odległość od ściany:48 cm

Reef blue I kinkiet:
Wysokość: 25cm
Odległość od ściany:16 cm

Reef yellow I kinkiet:
Wysokość: 30 cm
Odległość od ściany:16 cm

Reef orange I kinkiet:
Wysokość: 38 cm
Odległość od ściany:16 cm

www.technolux.pl


Zobacz prezentację Nowodvorski LightingGaleria:powrót


Odwiedzono: 3583 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u