Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowa marka stylowych mebli dla dzieci - Pinio

18 Stycznia 2011
Pinio to nowa marka polskiej firmy Drewnostyl. W całości dedykowana jest naturalnym meblom dziecięcym w stylu holenderskim. Nazwa Pinio związana jest ściśle z materiałem,
z którego wykonana jest większość mebli – lite drewno sosnowe. W skład portfolio marki wchodzi osiem zróżnicowanych stylowo kolekcji. Znajdziemy wśród nich zarówno pozycje klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo. Punktami wspólnymi są zawsze: czystość formy, klasyczne bryły i niezwykła dbałość o każdy szczegół wykonania.

Gdy w latach dziewięćdziesiątych Holendrzy przyjechali do firmy Drewnostyl z pomysłem produkowania stylowych, klasycznie prostych mebli dla dzieci, mało kto w Polsce doceniał ich piękno i wyjątkowość. Z tego powodu do 2008 roku blisko 99% realizowanych zamówień było eksportowanych na zachodnie rynki. Na przestrzeni niemal 20 lat Polacy otworzyli się na nowatorskie rozwiązania, zachodnie style i innowacyjne podejście do aranżacji wnętrz. Dziś chcemy nie tylko tworzyć oryginalne i piękna wnętrza, ale zwracamy również coraz większą uwagę na materiały, z których wykonane są kupowane przez nas przedmioty, szczególnie te przeznaczone dla dzieci.

Meble Pinio to idealna propozycja dla osób poszukujących klasycznych w formie, oryginalnych mebli dla dzieci, które nie zaburzą ogólnego stylu aranżacji mieszkania. Holenderski styl, stonowana kolorystyka i proste kształty czynią z nich ekskluzywną alternatywę dla kolorowych, powszechnie dostępnych mebli dziecięcych na rynku. Wszystkie kolekcje wykonane są ze zdrowych
i przyjaznych materiałów, w większości z litego drewna sosnowego. Cechuje je niepowtarzalny, ujmujący urok, ekologia, naturalność i bezpieczeństwo użytkowania.
www.drewnostyl.eu
 
 Galeria:
powrót


Odwiedzono: 3605 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u