Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Siła detalu

16 Stycznia 2011
Miejsce, w którym funkcjonujemy na co dzień, stanowi naszą wizytówkę, wskazane jest więc, aby podkreślić jego indywidualny charakter. Dlatego przykładamy ostatnio coraz większą wagę do dekorowania wnętrz, a ilość dostępnych produktów, które mogą nam to ułatwić, staje się imponująca. Warto zadbać zwłaszcza o odpowiednią oprawę dla okien, ponieważ to w dużym stopniu od niej zależy klimat i estetyka mieszkania. Nie zapominajmy, że firany i zasłony są jedynymi elementami zdobniczymi, które nie tylko chronią naszą prywatność, ale i pozostają widoczne z zewnątrz.

W przypadku dekoracji okiennych zyskujemy możliwość wprowadzania niekosztownych zmian, które błyskawicznie uatrakcyjnią wnętrze. Materiał, z którego wykonane są firany, powinien podkreślać styl pomieszczenia lub go przełamywać. – Umiejętna gra konwencjami pozwoli nam odświeżyć aranżację, a przystępna cena produktów i ich bardzo szeroki wybór sprawiają, że pole manewru mamy w zasadzie nieograniczone – mówi Jolanta Dąbrowska, kierownik działu wzornictwa firmy Wisan, jednego z największych w Europie producentów firan.
Bez względu na to, czy efektem estetycznym, jaki pragniemy osiągnąć, ma być intrygująca dysharmonia, czy też raczej wrażenie spójności i równowagi, nie zaszkodzi dowiedzieć się, jakie trendy obowiązują w danym sezonie i jakie rozwiązania proponują specjaliści.
Warto poznać też kilka niezależnych od aktualnej mody zasad. Pamiętajmy na przykład, że przy zastosowaniu jasnych firan i zasłon pokój wydaje się większy oraz bardziej pogodny. Jeżeli wybierzemy przezroczystą lub lekko prześwitującą tkaninę, wnętrze i samo okno zostaną optycznie powiększone. W przypadku, gdy aranżowane przez nas pomieszczenie jest przestronne i dobrze oświetlone, możemy się pozbyć obaw przed zestawianiem ciemnych barw z gęsto tkanymi materiałami. Dzięki temu osiągniemy wyrazistość i ekspresję, a także wniesiemy do pomieszczenia atmosferę tajemniczości.
Szczegółowe informacje na temat materiałów przeznaczonych do zdobienia okien i aranżacji wnętrz można dziś znaleźć w Internecie. – Zachęcamy wszystkich odwiedzających strony firmy Wisan do zapoznania się z naszymi produktami, przejrzenia katalogów, a także do skorzystania z oferty elektronicznego sklepu wysyłkowego. Ta forma kupna jest nie tylko znacznie wygodniejsza dla naszych klientów, lecz także atrakcyjna pod względem cenowym – mówi Jolanta Dąbrowska.

www.wisan.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 3392 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u