Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Usiądź wygodnie na sofie Paoli Navone

16 Stycznia 2011
Sercem każdego domu jest salon. To tu spędzamy najwięcej czasu, przyjmujemy gości, urządzamy seanse filmowe oraz odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Nic więc dziwnego, że wybór odpowiedniej sofy to nie lada wyzwanie – trudno bowiem znaleźć mebel, który łączy w sobie piękno i funkcjonalność, a jednocześnie jest dopasowany do indywidualnych potrzeb.


Zaprezentowana podczas tegorocznych targów Salone del Mobile w Mediolanie sofa Jana projektu Paoli Navone zrywa ze stereotypowym myśleniem o wyposażeniu pokoju dziennego. Mebel ten, dzięki modułowej budowie i nietuzinkowej kolorystyce nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Dodatkowo wszystkie obicia sofy są zdejmowane, co pozwala podążać za trendami i dostosować kanapę np. do nowego koloru ścian. Wystarczy zmienić pokrowce!

Skonstruowana przez holenderską firmę Linteloo sofa Jana może być wykorzystywana zarówno jako komfortowa leżanka, intymna kanapa jak i np. klasyczny narożnik. Elementy kanapy można też łączyć w rozbudowane siedziska, doskonale wpisujące się w ideę tzw. stref relaksu (mamy z nimi coraz częściej do czynienia w biurach i apartamentach). Niepowtarzalny charakter projektu Paoli Navone podkreślają też miękkie, wykonane z pokrytej dacronem pianki poliuretanowej poduszki. Na materiał pokrowców wybrano z kolei len. Godne uwagi są też kolorystyka i wzornictwo: od jednolitych i spokojnych tonów po wyraziste barwy i wzory.
Paola Navone zaprojektowała tę wyjątkową sofę na prośbę Jana te Lintelo, właściciela holenderskiej marki Linteloo, której jedynym dystrybutorem w Polsce jest firma Living Concept. Dzięki dolnośląskiej spółce ten wspaniały mebel dostępny jest teraz także w Polsce. Od listopada będzie można z nim zapoznać się również bezpośrednio – w showroomie w Bielanach Wrocławskich.

www.livingconcept.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3092 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u