Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

pompy ciepła Stiebel Eltron

Stiebel Eltron pompy ciepła

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30
fax: 22/ 609 20 29

biuro@stiebel-eltron.pl


www.stiebel-eltron.pl


Stiebel Eltron - komfortowa technika ma wiele stron


STIEBEL ELTRON to najwyższa niemiecka jakość w dziedzinie energooszczędnych systemów ogrzewania. Przedstawiamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, z którymi ogrzewanie jest skuteczne i ekologiczne. Dostarczamy pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewacze wody i pomieszczeń oraz zapewniamy kompleksową obsługę każdego klienta. Oferujemy pełen wybór urządzeń STIEBEL ELTRON, doradztwo i serwis.


Nowoczesna pompa ciepła to energooszczędne rozwiązanie w zakresie techniki systemowej. STIEBEL ELTRON proponuje również systemy wentylacji, fotowoltaikę, kolektory słoneczne i pompy ciepła, które producent połączył w nowoczesny system zapewniający komfortową obsługę i obniżenie kosztów eksploatacji. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań inspirowanych naturą. Z wykorzystaniem techniki STIEBEL ELTRON komfort i oszczędność są na wyciągnięcie ręki.
 Więcej na www.stiebel-eltron.pl
Koncern STIEBEL ELTRON zajmuje się komfortową Techniką Domową i Systemową od 1924. Dzisiaj, podobnie jak dawniej, tworzy produkty najwyższej jakości. Funkcjonalność łączy z nowatorską technologią i niezawodnością. Niekonwencjonalne myślenie i praktyczne wynalazki tworzą najważniejszy kapitał całego przedsiębiorstwa. Dzisiaj z tym samym entuzjazmem, co kiedyś, koncern inwestuje w rozwój technologii. Nieprzerwanie trwają prace nad optymalnymi rozwiązaniami produktów wprowadzanych do produkcji.

Dziś firma poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

POMPY CIEPŁA POWIETRZE/WODA
Najprostszym i bardzo skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie, jako dolnego źródła dla pompy ciepła, powietrza zewnętrznego - nawet o temperaturze dochodzącej do minus 20°C. Firma STIEBEL ELTRON posiada w swoim programie sprzedaży pompy ciepła serii WPL, które można zainstalować na zewnątrz budynku nie prowadząc żadnych prac związanych z wykonaniem instalacji dolnego źródła.

WPL 07-17 ACS classic

Inwerterowa, kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda z funkcją chłodzenia aktywnego, do ustawienia na zewnątrz budynku. Służy do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Zakres temperaturowy stosowania dla dolnego źródła (na wejściu do urządzenia): powietrze o temperaturze -20°C do +40°C. Zastosowanie technologii inwerterowej powoduje, że pompa ciepła sterowana jest zależnie od aktualnego zapotrzebowania na ciepło, co zapewnia wysoką wydajność systemu i znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Wysoka wydajność i efektywność to efekt zastosowania technologii inwerterowej, systemu sterowania oraz 3 nowych funkcji: I-COOL Technology (inteligentne chłodzenie inwertera), ABC design (Anti-Block-Condensate: uniemożliwia zablokowanie odprowadzenia kondensatu) oraz SILENT MODE (dodatkowy tryb pracy pozwalający bardzo cichą eksploatację, np. w nocy). Pompy ciepła serii WPL Classic oferowane są wyłącznie w zestawach z modułami hydraulicznymi: HM-Trend, HSBB classic oraz HSBC 200. Klasa energetyczna A++/A+ przy W35/W55.


Główne cechy:    
 • Płynna regulacja mocy
 • Energooszczędna technologia inwerterowa
 • Cicha praca
 • Funkcja chłodzenia aktywnego
 
Zobacz wszystkie pompy ciepła w ofercie Stiebel-Eltron >>POMPY CIEPŁA SOLANKA/WODA wykorzystują ciepło pobrane z gruntu do ogrzania domu i ciepłej wody użytkowej. Montaż przy zastosowaniu sond lub kolektorów płaskich.


WPC 04-13 /cool

Kompaktowa pompa ciepła solanka | woda z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 litrów świetnie nadaje się do montażu w małych, ciasnych pomieszczeniach. Zajmuje małą powierzchnię wewnątrz budynku - tylko 0,42 m2. Zastosowanie i optymalny dobór najlepszych materiałów/komponentów oraz najnowocześniejsza technologia produkcji pozwoliły na uzyskanie najwyższych współczynników efektywności energetycznej na rynku COP = 5,0! Pompa przystosowana jest do pracy w systemach ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz ciepłej wody użytkowej. Nowa konstrukcja pompy ciepła umożliwia oddzielenie układu chłodniczego (górna część) od układu zasobnika (dolna część), co pozwala na zoptymalizowanie i ułatwienie transportu pompy ciepła do miejsca docelowego montażu. Zasobnik grzany jest w układzie bezpośrednim poprzez wbudowaną wewnątrz wężownicę, co znacznie skraca czas grzania oraz zwiększa komfort użytkowania. Urządzenie wyposażone jest fabrycznie w elementy zabezpieczające oraz w ogranicznik prądu rozruchowego. W pompach ciepła serii WPC...cool dodatkowo wbudowany jest wymiennik płytowy chłodzenia pasywnego oraz zawór 3-drogowy do przełączania między ogrzewaniem a chłodzeniem.

Główne cechy:
 • Najwyższe współczynniki efektywności wg EN 14511 - COP do 5,0!
 • Nowy, zintegrowany, centralny regulator pracy systemu WPMi3
 • Świetna izolacja cieplna i dźwiękochłonna
 • Funkcja automatycznego chłodzenia pasywnego
 • Dostępne moce: 4, 5, 7, 10, 13 i 16 kW
 • Ekologiczny czynnik chłodniczy R 410AZobacz wszystkie pompy ciepła w ofercie Stiebel-Eltron >>WWK 221/301/301 SOL electronic

WWK 221/301 electronic to najnowsza konstrukcja kompaktowych pomp ciepła do ogrzewania wody użytkowej. Urządzenia są dostępne w dwóch wielkościach zbiorników: 220 i 300 litrów. Posiadają stalowy zbiornik ze specjalną emalią wewnątrz, dodatkowo zabezpieczony całkowicie bezobsługową, tytanową anodą ochronną. Nowa jednostka sterująca z wyświetlaczem LCD oferuje wysoki komfort pracy. Informacje mogą być wywoływane bezpośrednio, np. aktualnie dostępna ilość podmieszanej wody przy 40°C. Do podgrzania wody pompy wykorzystują energię zawartą w powietrzu wewnętrznym np. powietrze z pralni, suszarni, pomieszczenia technicznego lub z powietrza zewnętrznego w zakresie -5°C do +35°C. Temperatura ciepłej wody użytkowej może być regulowana bezstopniowo w zakresie od 20 do 65°C. Maksymalna temperatura ciepłej wody użytkowej w trybie pracy pompy ciepła wynosi aż 65°C! Urządzenia są przeznaczone do zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową kilku punktów poboru. Posiadają niezbędne zabezpieczenia oraz dodatkową grzałkę elektryczną o mocy 1,5 kW do szybkiego/komfortowego lub awaryjnego dogrzewania wody. Pompa ciepła WWK 301 electronic SOL wyposażona jest dodatkowo w gładkorurowy wymiennik ciepła umożliwiający podłączenie dodatkowego źródła ciepła np. kotła grzewczego, kolektorów słonecznych. Pompy ciepła serii WWK 221/301/301 SOL electronic wyposażono w króćce przyłączeniowe umożliwiające podłączenie kanałów powietrznych z boku lub/i z góry urządzenia. Mogą współpracować z instalacją fotowoltaiczną oraz umożliwiają podgrzewanie wody użytkowej w tańszej taryfie energetycznej.

Główne cechy:
 • Bezstopniowa regulacja temperatury w zakresie od 20° do 65°C
 • Efektywne ogrzewanie wody do 65°C dzięki pompie ciepła
 • Pobór ciepła z otoczenia, powietrza wentylacyjnego lub zewnętrznego o temp. -5°C do +35°C
 • Elektroniczny układ sterowania
 • Nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem LCD
 • Króćce przyłączeniowe do kanałów powietrznych
 • Niska emisja hałasu, łatwy transport
 • Model WWK 301 SOL electronic z wężownicąZobacz wszystkie pompy ciepła w ofercie Stiebel-Eltron >>

powrót


Odwiedzono: 15713 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 7 Listopada 2011

Podziel się    Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok

freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u