Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 515 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Lutego 2020

Podziel się    

PROTAN POLSKA Diamentem „Forbesa” 2020

18 Lutego 2020

PROTAN POLSKA, czyli polski oddział międzynarodowego producenta technologii membranowych został nagrodzony Diamentem „Forbesa”. Wyróżnienie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w kraju zostało przyznane w oparciu o analizę firmy Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”. 

 

Diamenty „Forbesa” przyznawane są od 13 lat. W rankingu uwzględniane są polskie firmy, które w ciągu ostatnich 3 lat dynamicznie zwiększyły swoją wartość. W zestawieniu przedsiębiorstwa podzielono na trzy kategorie: małe firmy z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł, średnie z przychodem między 50 a 250 mln zł oraz duże, których przychody przekroczyły 250 mln zł. 

 

Protan Polska znalazł się w zestawieniu najprężniej rozwijających się  firm w kraju. W województwie mazowieckim zajął 261. miejsce, a w rankingu ogólnopolskim przedsiębiorstwo uplasowało się na 1086. pozycji. 

 

- Bliska współpraca z klientami i dostawcami pozwala nam utrzymać wysokie standardy obsługi, a dzięki zdobywanemu doświadczeniu stajemy się znacznie bardziej konkurencyjni, oferując spersonalizowanych i zindywidualizowanych rozwiązań dla naszych kontrahentów – 

komentuje Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska. 

 

Systemy Protan coraz częściej pojawiają się na wielkopowierzchniowych dachach hal, magazynów, a nawet wieżowców w Polsce. Rozwiązania firmy wykorzystane zostały m.in. przy budowie magazynów Ikea, Pannatoni, Amazon czy Rossmann.

Więcej informacji na stronie: www.protan.pl


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u