Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Przydomowy taras? Naturalnie z Deską i Parkietem Ogrodowym!

29 Lipca 2015

Wszystkim, którzy cenią sobie szlachetną urodę i elegancję naturalnego drewna firma Bruk-Bet dedykuje dwie nowości produktowe: Deska Ogrodowa oraz Parkiet Ogrodowy. Propozycje, będące doskonałą betonową imitacją tego naturalnego materiału, stanowić będą piękną ozdobę ogrodowych aranżacji oraz pozbawią nas kłopotu związanego z pielęgnacją nawierzchni i utrzymaniem jej w czystości.  
 

Urok naturalnego drewna  

Niezwykle starannie dobrana kolorystyka oraz dokładne odwzorowanie faktury drewna, w połączeniu z wysoce surowym wykończeniem powierzchni sprawia, że nawierzchnie wykonane z Deski Ogrodowej trudno odróżnić od naturalnego pierwowzoru. Seria składa się z wielkoformatowych pojedynczych płyt (największa 120x45 cm) oraz paneli w postaci ww. płyt dzielonych na dwie lub trzy części, dających efekt zbliżony do wydłużonych klepek parkietowych. Uzupełnia ją kilka mniejszych elementów, które pozwolą wprowadzić do stonowanych kompozycji nieco dynamizmu. Płyty świetnie sprawdzą się w otoczeniu wiklinowych mebli oraz glinianych donic, podkreślając rustykalny charakter ogrodu.Wykorzystane w bliskim sąsiedztwie dużych szklanych powierzchni oraz gładkich betonowych ścian, podkreślą natomiast minimalistyczny charakter bryły oraz jej otoczenia. 

Salon – taras dla ogrodu  

Taras, stanowiąc połączenie domu z ogrodem, powinien korespondować nie tylko z otoczeniem budynku, ale i jego wystrojem w środku. Tym, którzy we wnętrzach swoich domów hołdują klasycznym rozwiązaniom i w takim stylu chcieliby utrzymać ogrodową strefę relaksu, dedykowana jest seria Parkiet Ogrodowy. Płyty o wymiarze 45x45 cm, przedstawiające tradycyjny rysunek klepek parkietowych, doskonale odnajdą się w otoczeniu tradycyjnego domu, tworząc urokliwe kompozycje na tarasie,ścieżkach oraz altanie ukrytej wśród drzew. 

Obie nowe tarasowe propozycje z kolekcji Bruk-Bet Prestige dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych, przy czym na szczególną uwagę zasługują modne elementy w barwach szaro-stalowych, które są odpowiedzią firmy na potrzeby klientów oraz aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni. Płyty występują w dwóch wariantach grubości: 3,5 oraz 4 cm, ale co ważne, ich zabudowa może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym - unikniemy dzięki temu kosztownych i czasochłonnych prac związanych z wykonaniem betonowej podstawy tarasu. Uzupełnieniem kolekcji płyt są, utrzymane w tym samym stylu wykończenia, urokliwe stopnie blokowe, które, harmonizując z soczystą zielenią trawnika, subtelnie połączą różne poziomy w ogrodzie. 
Dzięki wyjątkowej trwałości i wytrzymałości materiału wykorzystanegodo produkcji płyt i stopni schodowych, możemy mieć pewność, że ogrodowe tarasy, alejki, placyki oraz schody nie utracą swoichwłaściwości i funkcjonalności w trakcie użytkowania. 
  
Dane techniczne i cena:  
Grubość : 3,5 oraz 4 cm
Wymiary płyt Deska Ogrodowa : 22,5x22,5 cm do 120x45 cm
Wymiar płyt Parkiet Ogrodowy : 45x45 cm
Wymiary stopni : 35x15x90 cm i 35x15x120 cm
Kolorystyka : świeże drewno, stalowy, brzoza, brąz patyna
Ceny dostępne u producenta i dystrybutorów . 
Producent : Bruk-Bet
  
 
 
    
powrót


Odwiedzono: 2464 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Lipca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u