Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Futura 100 - moc bąbelków i światła

15 Stycznia 2011

Excellent SA wprowadził do sprzedaży nowy system hydromasażu - Futura 100. Umożliwia on korzystanie z masażu powietrznego oraz chromoterapii Excellent RGB PowerLED i stanowi dopełnienie serii Futura, w ramach której dotychczas pojawiły się  systemy Futura 200 oraz Futura 500.

Futura 100 daje możliwość  pełnego korzystania z systemu powietrznego, wraz z funkcją regulacji natężenia masażu, znaną już z systemu Futura 500. Masaż powietrzny zwany także perełkowym   wykorzystuje siłę masującego powietrza wtłaczanego przez specjalne dysze do wanny napełnionej wodą. Jest delikatniejszy od masażu wodnego i pełni głównie funkcję relaksującą poprzez oddziaływanie drobniutkich pęcherzyków powietrza na powierzchnię skóry. W przypadku systemu Futura 100 kąpiel nie musi jednak ograniczać się wyłącznie do masażu powietrznego. Kolejną  możliwością jest korzystanie ze zdrowotnych właściwości światła i kolorów (tzw. chromoterapii). Kąpiel w kolorach, w zależności od wybranych barw może mieć pozytywny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie (pobudzić lub uspokoić), ale pomaga w wielu dolegliwościach. Skuteczność chromoterapii Excellent zapewnia zastosowanie w systemach oświetlenia wanien bardzo jasnych, nowoczesnych diod  RGB POWER LED.

Pełen komfort rozkoszowania się luksusową kąpielą związany jest również z obsługą systemu, a także jego konserwacją i utrzymywaniem w czystości na co dzień. Z tego powodu na uwagę w systemie Futura 100 zasługuje także nowoczesny, przejrzysty i funkcjonalny panel sterowania. Został on zaprojektowany w ten sposób, abyśmy nie musieli zaprzątać sobie głowy ciągłą zmianą ustawień. Za pomocą zaledwie czterech podświetlanych przycisków, możemy regulować siłę natężenia masażu oraz możemy ustawiać kolor i natężenie podwodnego oświetlenia. Na wypadek, gdyby zdarzyło nam się stracić poczucie czasu i rzeczywistości podczas wodnego relaksu, system wyposażony jest w czasowy wyłącznik masażu. Futura 100 posiada także standardowe dla Excellent rozwiązanie – czyli system automatycznego osuszania po zakończeniu kąpieli.

System hydromasażu Excellent Futura 100 kosztuje 7310 zł brutto i jest dostępny w krakowskim Salonie Wyposażenia Wnętrz Excellent przy ul. Zakopiańskiej 56, w salonie przy Al. Pokoju 20 oraz w dobrych sklepach wyposażenia łazienek na terenie całego kraju.

http://www.excellent.com.pl/.Galeria:
powrót


Odwiedzono: 4186 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u