Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kilka sposobów na pachnące biuro!

29 Lipca 2013
Kiedy podczas pracy poczujemy znużenie, albo, co zdarza się niestety niezwykle często, ciśnienie atmosferyczne obniży się a wraz z nim i nasze samopoczucie, czy wreszcie, gdy czeka nas ważne spotkanie i chcemy by odbyło się w jak najlepszych warunkach – wówczas warto sięgnąć po sprawdzone, naturalne sposoby na stworzenie przyjaznej atmosfery we wnętrzu.

Aromaterapia, która wykorzystuje olejki eteryczne z kwiatów, owoców czy ziół potrafi zdziałać cuda. Jeśli w biurze umieszczono nawilżacz powietrza wykorzystajmy specjalną, całkowicie naturalną mieszankę olejków eterycznych Jonomix® E. Preparat zawiera między innymi olejek sandałowy o drzewnym, egzotycznym zapachu i świeży, owocowy olejek cytrynowy. W połączeniu z cząsteczkami wody mieszanka tworzy niepowtarzalne wrażenia zapachowe. Można jej używać nie tylko w miejscach pracy, ale i domach, odświeży powietrze i na pewno poprawi nam nastrój.

Jeszcze prostszą metodą na uzyskanie w pomieszczeniu przyjemnego, sprzyjającego wydajnej pracy i miłej atmosferze zapachu jest rozpylanie olejków z wodą przy pomocy ogrzewanego świeczką kominka aromaterapeutycznego. Ważne by dokonać właściwego doboru olejków. Przede wszystkim muszą być całkowicie naturalne, pozbawione substancji syntetycznych, powinny również wywoływać zamierzone efekty, czyli np. nie usypiać nas podczas pracy.

Ciekawą aromaterapeutyczną propozycją są gotowe mieszanki olejków takie jak np. Vapomix® do nawaniania P-1, który obdarza świeżym zapachem olejków cytrusowych z delikatną nutą kwiatową olejku lawendowego czy sprawdzający się świetnie w biurach Vapomix dla relaksu R-7, zawierający między innymi olejek geraniowy i cytrynowy. Ten całkowicie naturalny produkt doskonale relaksuje, usuwa zmęczenie pracą umysłową, ale również rozjaśnia umysł i mobilizuje do intensywnego myślenia. Przypływ energii witalnej oraz poprawę nastroju zapewni nam także mieszanka olejków miętowego i rozmarynowego – Vapomix® na zmęczenie E-7. Pobudzi, usunie zmęczenie spowodowane wysiłkiem umysłowym i fizycznym, złagodzi napięcie i stres związany z pracą.

W kominkach możemy stosować wybrane pojedyncze olejki, lub korzystając z receptur zawartych w publikacjach poświęconych aromaterapii łączyć odpowiednie substancje ze sobą, albo też, co jest rzeczą najprostszą używać gotowych mieszanek.

Zapewne kilka kropli olejków eterycznych dodanych do kominka czy nawilżacza powietrza nie rozwiąże naszych problemów, ale na pewno pozwoli zmierzyć się z nimi w lepszym nastroju, zrelaksuje ciało i umysł, doda jakże potrzebnych nam wszystkim sił i energii życiowej.

www.drbeta.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2623 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Lipca 2013

Podziel się    Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u